maque.org.ua -Український Юзер

Сьогодні гостьовий допис про новенький проект Український Юзер. Це молодий проект про комп`ютер, інтернет та мобільні технології. Далі описано історію створення та цілі проекту. Також у кінці допису джентльменське прохання. Я та автор допису будемо вдячні за коментарі та запитання, якщо такі є.

Історія створення

Датою народження сайту є 28 квітня 2011 року. Саме тоді wertoman написавши кілька статей про мобільні технології і вирішив зайнятися чимось серйознішим. Постало питання концепції та тематики проекту. Назва сайту – «Український Юзер» – була придумана одразу ж. І саме вона стала поштовхом до побудови концепції. Сайт мав стати опорою юзерів. Мало того, опорою українських юзерів. Адже чимало українців, заходячи в Інтернет в пошуках вирішення якогось технологічного питання, наприклад: як встановити Windows, як перепрошити смартфон Android, як створити сайт і т. ін., набирають запит українською мовою. Але, на жаль, у відповідь пошуковики їм нічого не видають або видають результати російською. Саме тому і виникла концепція «Українського Юзера», яка полягає у створенні перспективного україномовного проекту, що поставить собі за завдання вивести український веб з пітьми рунету та стати дієвим помічником українських юзерів.

5 травня з`являється тестова версія сайту, побудована на php і html. Інтерфейс її не адаптований для всіх браузерів і моніторів. Тим не менше, на її базі з`являються нові публікації і нові розділи проекту. Тестується і форум. В цей час до проекту приєднується intel – однокурсник wertoman-a, знавець Linux. Також «Український Юзер» починає співпрацювати з ще одним молодим українським проектом – «Українське програмування». Адміністратором цього сайту є один з кращих друзів wertoman-a – Тарас Будзин. Ця співпраця стала новим етапом розвитку «Українського Юзера». На сайті з’являється розділ про програмування – який поповнюється статтями Тараса.

Однак у червні 2011 року через проблеми на серверах «Український Юзер» втрачає весь матеріал. Wertoman, зумівши врятувати лиш маленьку частину статей, відновлює сайт. Завдяки використання системи Joomla сайт стає повноцінним і відображається у всіх браузерах та моніторах. Однак робота з адаптації сайту триває і дотепер. В майбутньому планується створити мобільну версію сайту.

26 червня на сайті відкрито форум. Того ж дня з`являється новий розділ – сервіси, який поповняється новими компонентами. Серед компонентів слід виділити тест швидкості інтернету.

Структура сайту

Статті – тут є матеріали і публікації на різні hi-tech тематики..
Файловий архів – тут програми для роботи з комп`ютером. Планується відкрити розділ софту Android.
Сервіси – розваги і не тільки
Форум – багатофункціональний форум, де обговорюють докладніше технології і не тільки. На форумі є розділи для тих, хто любить поговорити про далекі теми (історія, НЛО, містика, спорт і т.д.)
Про сайт – власне, тут розміщено інформацію про сам сайт, зв`язок з адміністратором, проекти, які втілює наш сайт. Радимо програмістам відвідати розділ «Проект Я».

Прохання до відвідувачів

Усім хто прочитав цю статтю і бажає відвідати наш сайт – велике джентльменське прохання – підтримайте сайт. Для цього треба небагато. Зареєструйтесь, будь ласка, на сайті, підтримайте його розвиток. Хто бажає залишитись – відвідайте форум і візьміть участь у спілкуванні, а хто хоче вступити у нашу команду – пишіть адміністратору сайту на email: wertoman@mail.ru, або додавайтесь у скайп: krasnuj.orkestr, а ні – то напишіть у розділі «Відгуки користувачів», що розташовано у категорії «Про нас». Хто хоче розмістити свою публікацію – пишіть адмінові і він обов’язково розмістить її з вашими авторськими правами на сайті.

Середовище andronik.pp.ua – тепла і приємна компанія юзерів, які завжди знайдуть про що поговорити.

SEO дуже важливе для успішного розвитку он-лайн проекту. Хоча фахівців у цій сфері мало, але вони є. seo тернопіль залюбки Вам допоможе.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.