Я бачив багато прикладів поєднання фотографій та ефекту сяйва та іскор. Якщо піти у розділ дизайну та графіки на Flikr, можна побачити багато таких зображень (де є сяйво) – наприклад, у альбомі бразильського дизайнера Леандро Деметріуса.

У цьому туторіалі йтиметься про те, як можна створити схоже зображення (тобто додамо сяйво).

Результат виглядатиме ось так:

Крок 1

Створіть новий документ з параметрами 800х600. Після цього клікніть двічі на шар-основу та відкрийте вікно «Стилі шару», і додайте Gradient Overlay (Градієнт). У графі «Стиль» оберіть Radial, а кольори візьміть темно-червоний та чорний.

Крок 2

Оберіть собі гарне фото для роботи – я обрав фотографію цієї дуже красивої дівчини (знайти зображення можна тут). Візьміть Pen Tool (інструмент «Перо») та почніть її обводити. Пізніше ми перетворимо контур на виділенння.


Крок 3

Після того, як обведете дівчину, відкрийте панель Path («Контур»), що знаходиться поруч з панеллю Layer («Шар»). Там ви побачите фігуру дівчини. Натисніть на кнопку із зображенням пунктирного кола (див. зображення нижче) – це перетворить контур на виділення.

Крок 4

Повернемось до панелі Layer. Натисніть на шар з дівчиною та оберіть Selection > Refine Edge (Виділення>Уточнити край). Ця команда дозволить нам додати до виділення нові параметри, як то пом’якшення чи згладжування країв, контрастність тощо. Поекспериментуйте зі зміненням контура на чорному фоні. Коли вас все влаштовуватиме, клікніть ОК. Після цього оберіть Layer>Layer Mask>Reveal Selection (Шар>Маска>Виявити виділення).

Крок 5

Зробимо нашу дівчину більш контрастною (Зображення>Установки>Яскравість/Контрастність). Зробіть налаштування, як зазначено нижче. Також додайте зернистості (Фільтр>Шуми>Додати шуми).


Крок 6

Створіть з шару дівчини групу так, щоб цей шар був у окремій папці на панелі шарів. Візьміть Elliptical Marquee Tool (інструмент «Овальна Область»), налаштуйте опцію пом’якшення країв на 30рх та зробіть виділення, як зображено нижче. Тепер натисніть на папку, а не на шар, а потім оберіть Шар>Маска>Виявити виділення. Маску додамо до папки.

Крок 7

Клікніть двічі на шар з дівчиною та відкрийте вікно «Стилі шару». Оберіть Outer Glow («Зовнішнє світіння шару»). Зараз будемо додавати сяйво. За режим накладання візьміть Color Dodge («Заміна темним»), розмір вкажіть 35рх. Після цього продублюйте шар та оберіть Filter>Blur>Motion Blur (Фільтр>Розмиття>Розмиття в русі). У налаштуваннях вкажіть 43 градуси у графі Напрямок та 155 у графі Інтенсивність. Розмитий шар має стояти поза звичайним.

Крок 8

Створіть шар, але поза групою. Цей шар буде нашим фоном. У меню Фільтр оберіть Render>Clouds (Візуалізація>Хмари). Режимом накладання оберіть Color Dodge («Заміна темним»).

Крок 9

Створіть новий шар, поза шаром з хмарами. Тепер у меню Фільтр відкрийте Render>Fibers (Візуалізація>Волокна). Налаштуйте Відхилання на 13, Інтенсивність на 4. Після цього, додайте ще один шар із фільтром Розмиття у русі. Напрямок налаштуйте на 90 градусів, Інтенсивність – більше 300рх (див. нижче).

Крок 10

Спершу, змініть кут нахилу шару. Потім візьміть Lasso Tool (інструмент «Лассо») з розмиттям країв на 30рх та зробіть виділення за зразком. Ще раз зайдіть в меню шару, оберіть Layer Mask>Reveal Selection. Потім відкрийте вікно «Стиль шару». Там налаштуйте непрозорість шару на 60% та додайте градієнт, використовуючи всі кольори спектру.

Крок 11

Тут ви працюватимете пензлями. Створіть нову папку у панелі шару та налаштуйте режим накладання на Color Dodge («Заміна темним»). Потім у цій папці створіть шари, на яких зображатимете світло, та намалюйте іскри та сяйво білим кольором. Можете використовувати різні форми та застосувати «Розмиття за Ґауссом», щоб створити ефект світіння.

Висновок
Цей дизайн виглядає складним на перший погляд, але коли починаєте над ним працювати, все виявляється набагато легше. До роботи можете додати більше кольорів, більше іскор, та навіть зобразити вибухи.

Переклад звідси

Цікавий сервіс, що дозволяє створювати блоги, вести щоденник в Інтернеті, знаходити друзів та спілкуватись з ними.


blackceleb
blackceleb

Студентка, перекладач з пристрастю до малювання та дизайну; велика шанувальниця британської культури.