Гарний текст втиснений у задній фон

Привіт всім, це стаття на конкурс, не люблю багато розписувати, писати монологи, тому зразу показую, який результат уроку.

Це буде ось такий гарний вдавлений текст, я думаю це знадобиться багато кому, адже я багато разів робив такі тексти для лого сайту.

Крок 1

Створюємо новий документ з розширенням 600 на 400 пікселів. Заливаємо шар помаранчевим кольором, не переживайте, все буде добре: ми його потім перефарбуємо.

Крок 2

Тепер нам потрібно надрукувати наше слово і вибрати шрифт. Мені сподобався шрифт Minion Pro, також є непоганий шрифт  Bello.  Друкуємо наше слово. Наприклад я надрукував Bаchkur.

Тепер додамо тексту певного стилю, для цього заходимо в меню LayerLayer Styles—Drop Shadow. І налаштовуємо текст так як показано на скрині.

Тепер налаштуємо внутрішню текстуру, для цього я Вам її експортував з ФШ, щоб Ви не шукали її довго. Тому вона тут.

Також налаштуємо ґрадієнтне обведення в 1px, для більшого відчуття об’єму.

Після всіх вище описаних дій в нас виходить ось така картина.

Крок 4

Наявність плаского заднього фону може погіршити вигляд нашого втисненого тексту, тому ми даємо вілчуття легкої глибини. Розблоковуємо наш задній фон і йдемо у меню Layer—Layer Styles—Inner Shadow, налаштувуємо, як на малюнку.

Для Gradient Overlay використовуємо кольори від жовто-помаранчевого#fff33b до червоного  #ea3e3a, з ґрадієнтами можна експерментувати на будь-який смак. Головне, щоб все гармонувало з текстом.

Отже, тепер ми маємо таку картинку.

Крок 5

Додамо на наш текст відбиття світла. Тримаємо клавішу Ctrl і клацаємо по шару з текстом, щоб отримати виділення по його формі.

Створюємо новий шар і переносимо у сам верх інших. Вибераємо інструмент Gradient, налаштовуємо ґрадієнт від білого кольору до прозорого і проводимо зверху вниз. Після цього зробіть нове овально виділення, як це показано нижче.

Інвертуємо дане виділення Select-Inverse (Ctrl + Shift + I) і натискаємо кнопку Delete, щоб видалити частину виділеного ґрадієнта – це залишить відбиток тільки у верхній частині тексту.

Для більшої натуральності змінимо режим змішування  цього шару на Overlay.

Крок 6

Останнім кроком ми зробимо частину контура у тексті трохи сяючим, що зробити його більш витонченим, мрійливим і привабливим. Створимо новий шар вище інших. Вибераємо  білий м’який пензлик  з діаметром близько 21-27px і поставимо ним по контуру тексту кілька плям у випадкових місцях. Знизимо  шару непрозорість (Opacity) до 70%, режим змішування поставимо на Overlay. Щоб посилити сяйво потрібно  лише у тому ж самому місці ще раз клацнути або  зробити це на новому шарі.

На цьому наш урок буде завершено. Дякую за увагу. До нових зустрічей.

Учасник конкурсу(maque.org.ua скоро 3 роки)


Як і завжди, будемо раді відповісти на Ваші запитання, вислухати Вашу критику, зауваження та поради.

Якщо вміст цієї статті Вам видається корисним та цікавим, поділіться посиланням на нього через Твіттер, Фейсбук, Google + чи Vkotakte.

Дуже дякую,
адмін (Колос Віталій)


Можна додати сайт у основні пошуковики, що пришвидшить індексацію, хоча цей процес (додавання) і не є обо’язковим.


Любомир Бачкур
Любомир Бачкур

Привіт, всім я зі Львова, навчаюсь в 10 класі, адміністратор сайту http://bachkur.org.ua/ і ФОРУМУ http://bachkur.org.ua/forum/