Фотошоп онлайн

Фоторедактор онлайн – нова фіча на цьому блозі. Бувало таке, що треба щось швиденько змінити, а Фотошоп чи інший фоторедактор не встановлено? Або встановлено, але для Вашої запланованої модифікації час запуску не дуже виправдано? Наприклад коли Ви просто хочете щось швиденько підправити, як-от: змінити розмір фотографії, застосувати певний фільтр або просто відрегулювати яскравість і контраст. Саме таку фічу я і додав до цього сайту.

Я розумію, що фоторедактор онлайн не являє собою повну заміну стандартної версії, скажімо, Фотошопа, але у багатьох випадках саме такий формат фоторедактора буде саме тим, чого потребує більшість користувачів Фотошоп.

Хочу перелічити переваги та недоліки фоторедактора онлайн і прошу Вас додати у відповідний список те, що вважаєте недоліком чи перевагою використання такої версії Фотошоп, якщо цей редактор можна так узагальнено назвати. Будьте ласкаві, додавайте поради у коментах.

Фоторедактор онлайн та його недоліки

  • Щоб користуватись, треба мати встановлений Флеш-плаґін на своєму оглядачі (браузері), хоча на більшості він таки встановлений;
  • Може навантажувати процесор (хоча десктопна версія Photoshop теж хибить таким)

Фоторедактор онлайн і його переваги

  • Не потрібно (майже) нічого встановлювати;
  • Швидкий доступ до основних можливостей Фотошоп на практично будь-якому комп’юторі;
  • Можливість подивитись назви опцій як українською, так і іншою мовою.

Є цікава добірка ресурсів, де можна завантажити іконки (иконки скачать). Дуже доречно для дизайнерів та веб-розробників.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.