ae_cs4_appicon_png1

Цей допис бере участь у конкурсі.

Я вивчав і використовував After Effects кілька років, і вирішив поділитися ресурсами, які дуже мені допомогли. Сподіваюсь, вони допоможуть і вам чомусь навчитись.

AE Tutse

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

AE Tuts є одним із сайтів-туторіалів від популярної мережі сайтів Envato.Він має у своєму штаті низку високопрофесійних письменників туторіалів, які завжди пишуть якісні статті. Цей ресурс не для тих, хто ніколи не використовував After Effects, але якщо це так, то на сайті є серія для новачків. Після того, як ви познайомитесь з основами After Effects, даний ресурс допоможе вам піднятись на якісно новий рівень.

Video Copilot

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Сайт Video Copilot іноді отримував негативні відгуки від спеціалістів, що займаються динамічною графікою. Вони стверджують, що люди просто слідують туторіалам не задумуючись, і в результаті отримують шаблонний дизайн. Але я зовсім не згоден з цією думкою. Я вважаю, що Video Copilot є відмінним ресурсом, що допомагає вивчити деякі принципи, які обов’язково стануть у пригоді при розробці проектів. Сайт пропонує туторіали високої якості, порівняно з іншими існуючими туторіалами. А також число попередніх установок і зрозумілих, навіть для новачка, виразів, що зроблять вашу роботу з After Effects легше, особливо коли мова йде про позиціонування камери.

Motionscript

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Motionscript – це сайт, створений Деном Еббертом. Данний ресурс познайомить вас з багатьма категоріями After Effects, надасть основні приклади того, де і як можна використовувати After Effects у анімаціі, тобто у динамічному дизайні. Як тільки ви познайомитесь з прикладами на сайті і зможете їх повторити, у вас буде можливість перейти до більш складних рівнів After Effects.

Maltaannon

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Maltaannon’ом керує Єжи Дрозда, і є результатом роботи іншого ресурсу, що був створений ком’юніті After Effects. Цей хлопець і справді є королем різних дизайнерських ефектів. Він створив низку користувальницьких ефектів на основі експресії. У нього також є ряд відео-уроків на сайті для створення фантастичного дизайну. Якщо ви хочете побачити дійсно складні і потужні ефекти, вам варто відвідати цей ресурс.

Creative Cow

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Creative Cow є ще одним ресурсом, який за декілька років виріс у творче, технологічне співтовариство. Серед багатьох відео-уроків і інструкцій, тут можна знайти туторіали з After Effects. Я не можу сказати, що всі туторіали якісні, але навчитись деяким речам можна, особливо, коли мова йде про реалістичність ефектів та анімацій. Наприклад, у одному туторіалі розповідається, як повернути два колеса різного розміру у одному напрямку, в залежності від їхньої величини. На сайті також є хороший форум, присвячений не лише After Effects, а і іншим творчим, технологічним програмам.

Grey Scale Gorilla

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Grey Scale Gorilla – один із нових ресурсів у цій сфері. Нік Кемпбелл – головний дизайнер динаміки на цій цифровій кухні. Він створив багато туторіалів для роботи з After Effects та відео 4G, а також багато інших відео-уроків динамічної графіки. Нік пропонує спеціальний конкурс, щоб навчитись показувати всі свої вміння у 5-ти секундній анімації динамічної графіки.

Computer Arts

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Computer Arts – це журнал з Великобританії, що публікується по всьому світі. Хоча цей журнал не присвячений повністю After Effects, але в ньому є достатьо туторіалів високої якості. Як і в більшості сайтів, що вже згадувались, на цьому ресурсі є туторіали, з яких можна навчитись After Effects, не дивлячись на те, що туторіали розраховані на рівень новачка. На Computer Arts також є низка туторіалів для інших програм, таких як Photoshop, Illustrator і flash.

Layers Magazines

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Layers Magazine є блогом, збірником туторіалів для всіх програм пакету Adobe. Як і на всіх вищезгаданих ресурсах, на цьому сайті є ряд туторіалів, які варті перегляду.

Бонуси:

Наступні два сайти мені порекомендували, я сам не перевіряв туторіали, які там є, але ресурси виглядають дуже якісними. Думаю, їх теж варто перевірити.

Max After

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Max After порівнянно новий сайт співтовариства After Effects, на ньому велика кількість навчальних програм високої якості, ви можете переконатись самостійно.

Matt Trunks

Вісім сайтів, де ви можете навчитись роботі у Adobe After Effects

Я попереджаю вас, цей ресурс є лише французькою мовою і більшість уроків французькою. Але нехай це не зупиняє вас! Туторіали на сайті дуже гарні і якісні, до того ж, на відео показано детально, що і як робити. Тож ви можете вимкнути звук і просто дивитись, що робить спеціаліст у програмі After Effects.

Висновок

Я сподіваюсь, що ці ресурси допоможуть вам поліпшити вашу динамічну графіку, як і мені колись. Ви не повинні брати з цих туторіалів точні копїї, головна мета таких ресурсів – опанувати основні навички та головні ідеї роботи у After Effects, щоб потім використати їх у своїх проектах. Я вірю, вам вдасться зробити щось по-справжньому величне.

Переклад звідси

Учасник конкурсу(maque.org.ua скоро 3 роки)


Як і завжди, будемо раді відповісти на Ваші запитання, вислухати Вашу критику, зауваження та поради.

Якщо вміст цієї статті Вам видається корисним та цікавим, поділіться посиланням на нього через Твіттер, Фейсбук, Google + чи Vkotakte.

Дуже дякую,
адмін (Колос Віталій)fermata
fermata

Маю багато захоплень, люблю кіно, читати книжки, пишу вірші і прозові твори. Зараз працюю і навчаюсь, люблю бути постійно чимось зайнята і ненавиджу сумувати. Люблю навчатись чомусь новому:)