У разі мандрівки до Севастополя: квартира подобово севастополь (квартира посуточно севастополь). Якісно і зручно. Не позбавляйте себе такої можливості.

Добрі новини! Немає жодних сумнівів, що багато з вас, дорогі користувачі WordPress, чули про наближення серйозного оновлення WordPress – версії. 3.3. Так, в даному релізі немає таких значних змін порівняно з WordPress 3.0, але все ж є кілька дуже важливих фіч, які значно вплинуть як на простих користувачів, так і розробників WordPress. Це означає, що команда WordPress планує поліпшити якість взаємодії зі своїм продуктом для всіх категорій користувачів. Тепер, про те, що ми називаємо інтелектуальна система управління контентом. Бачити розвиток нашої улюбленої CMS насправді приємно. Повертаючись до останнього релізу, перше, що впадає у вічі – візуальне поліпшення панелі адміністрування. Крім того, деякі значні зміни були зроблені й під капотом, вони в першу чергу зацікавлять розробників WordPress.

До речі, ми тестували наші теми WordPress 3.x з цією новою версією платформи, і вони повністю сумісні. Воістину шлюб, укладений на небесах. 🙂 Тепер до нових фіч.

Ми зібрали п’ять найцікавіших (на нашу думку) нових можливостей, які були представлені в WordPress 3.3, і ми хочемо поділитися ними. Отже, якщо ви не оновили свою версію WordPress, можливо цей список переконає вас зробити це.

  • Адаптивний лейаут: у той час як мобільний веб-дизайн встановлює нові правила гри, розробники намагаються іти в ногу. Версія 3.3 частково підтримує адаптивний лейаут (повна підтримка буде реалізована у версії 3.4). Наразі ліва панель меню буде згортатись на малих екранах. Це перший крок на шляху перетворення Вашого сайту на WordPress в більш дружній до мобільних пристроїв.
  • Покращений аплоадер медіа: WordPress відмовляється від Flash-аплоадера, і тепер вона використовує HTML5 і Silverlight. Тепер ви можете легко використовувати drag-n-drop, щоб завантажити PDF, графічні та інші файли прямо з робочого столу або будь-якої папки. Це довгоочікувана функція, оскільки у Flash-аплоадера було багато баґів, і часто користувачі переходили на старий браузерний аплоадер, який дозволяв завантажувати тільки один файл за раз.
  • Значні поліпшення адмінки: тепер ви можете використовувати покращений розділ довідки, насолоджуватися новими спливаючими підказками, випадними меню і зміненим дизайном адмін-панелі. Всі ці візуальні та функціональні інновації, покликані спростити адмінку та зробити її більш зручною. Крім того, ці вдосконалення дозволяють розробникам WP-тем і плаґінів створювати свої власні тури з використанням нових підказок.
  • API редактора WordPress: починаючи з версії 3.3, розробники плаґінів можуть підлаштовувати під свої потреби редактор постів і навіть додавати інші редактори. Ця чудова фіча відкриває великі можливості перед розробниками WordPress.
  • Пакет JQuery: оскільки інструменти на JQuery стрімко зростають у плані популярності, WordPress вирішив спростити життя WP-розробникам, додавши такі вбудовані функції, як наявність повного набору інструментів JQuery UI в інсталяційний файл. Тепер розробники WordPress забезпечені повним набором корисних інструментів.

Ну, ось і все на сьогодні, народ. Ми щиро сподіваємося, що цей пост допоможе Вам прийняти правильне рішення і встановити нову версію WordPress 3.3 на Ваш сайт.

А що ви про це думаєте?


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.