Популярність онлайн-редакторів зображень надзвичайно зросла минулого року. Певно тому, що вони є безкоштовними і мають вибіркові опції, які можуть бути обрані під рівень кожного користувача. Ці широкі опції дозволяють імпортувати зображення зі соціальних мереж, ретушувати фото, просувати свою роботу тощо. Пропонуємо вашій увазі 20 онлайн-редакторів зображень, які варто спробувати.

Alilg.com

Alilg.com – Простий і безкоштовний редактор, що дуже схожий на Photoshop, але не має так багато опцій та ефектів.

Aviary Phoenix

Aviary Phoenix – Дозволяє імпортувати фото з Flickr та Facebook, працювати із шарами та іншими інструментами. Редактор дозволяє абсолютно безкоштовно працювати з зображеннями. Єдине обмеження – до обробленого зображення додається невеличкий водяний знак, але за помріну плату можна відключити його.

DrPic.com

DrPic.com – Завантажуйте ваше зображення для його редагування і користуйтеся повною мірою величезною кількістю опцій редактора. Потім зберігайте зображення або на жорсткий диск чи флешку або безпосередньо в мережі у потрібному вам форматі.

FlauntR.com

FlauntR.com – FlauntR дуже гарний для створення заставок, обкладинок журналів та основних опцій редагування зображень. Крім того, цей редактор дає вам змогу замовити друк будь-якого з ваших фото.

FotoFlexer.com

FotoFlexer.com – Повністю вільний редактор з великою кількістю інструментів таких як розмиття, шари, ефекти, розумні ножниці і багатьма іншими.

Lunapic.com

Lunapic.com – більш простий і не настільки плавний як решта, але він вільний і легкий у використанні.

MyImager.com

MyImager.com – Цей редактор має досить дивний інтерфейс і все робиться у спливаючому меню. Якщо ви вносите зміни – перезавантажується сторінка. Працює редактор виключно з GIF та JPG, однак він безкоштовний. Недолік – багато реклами. Щоб її позбутися – маєте сплатити раз на місяць 1 долар.

Online-Image-Editor.com

Online-Image-Editor.com – Добрий для незначного редагування, в основному призначений для користувачів соціальних мереж і використовує інструмент “Glitter Wizard.”

OnlineImageEditor.info

OnlineImageEditor.info – Виключно передплачуваний редактор зображень, що включає в себе розширені інструменти та можливості, при передплаті дозволяє встановлюватися на ваш сайт.

Phixr.com

Phixr.com – Пропонує поверхневе редагування зображень і легкий у використанні. Дозволяє зберігати всі популярні формати і завантажувати відредаговані фото чи зображення на популярні ресурси.

Photoshop.com

Photoshop.com – Нарешті Adobe випустив онлайн-версію свого відомого редактора. Він не має тих рис, які притаманні його оффлайновому тезці. Однак він дуже добрий для легкого та швидкого редагування зображень та зберігання картинок загальним обсягом до 2 гігабайт. Щоправда, завантажувати можна тільки JPG.

Picture2Life.com

Picture2Life.com – Picture2Life пропонує численні інструменти та дозволяє переглядати файли перед їх відкриттям.

PikiPimp.com

PikiPimp.com – PikiPimp пропонує інструменти поверхневого редагування, решта ж інструментів на зразок додавання тексту чи анімації дуже складні і незручні у використанні. Щоправда дозволяє зберігати створені зображення у спеціальному сховищі.

Pixenate.com

Pixenate.com – Pixenate має безліч інструментів для ретушування особистих фото, включаючи спеціальний ексклюзивний інструмент для відбілювання зубів.

Pixer.us

Pixer.us – Безкоштовний редактор з можливістю перегляду та чималою кількістю корисних ефектів таких як вибір кольору, розмиття та чіткість, сепія тощо. Дуже легкий у використанні.

Pixlr.com

Pixlr.com – Дуже простий редактор, який може нагадати Photoshop. Доступний на багатьох мовах та має API, яке легко використовується.

Picnik.com

Picnik.com – Імпортує зображення з таких сайтів як Photobucket, Picasa, Webshots та інших. Також містить багато безкоштовних інструментів, шрифтів і пензлів. Ще решту інструментів та всього іншого можна отримати за $24.95 на рік.

Snipshot.com

Snipshot.com – Дозволяє поверхневе редагування зображень та зберігати кінцеве зображення в Інтернет або прямо на комп’ютер. Можна відкривати зображення за посиланням та отримати додаткові опції за помірну плату.

Splashup.com

Splashup.com – Splashup це повноцінний онлайн-редактор, можна завантажити Splashup Light для користування у офлайні.

Webresizer.com

Webresizer.com – Дозволяє швидко змінювати зображення: обрізати його, стискати і робити більш придатним.

Поцуплено звідси


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.