maque.org.ua - Що таке WebCEO?

Оце днями почав працювати з програмою WebCEO для аналізу та покращення SEO показників своїх проектів. А тепер хочу трохи розповісти про WebCEO та мій початковий досвід роботи з нею. Ця програма дозволяє працювати з багатьма проектами (читай “сайтами”), але у пробній версії стоїть обмеження на два проекти (сайти). Та цього достатньо, щоб зрозуміти, чи виправдовує програма покладені на неї сподівання.
Оскільки я планую зробити сайт з вивчення англійської, будемо тестувати цю програму на, сподіваюсь, моєму наступному проекті, який ще на стадії задуму.
Запускаємо програму, натиснувши на відповідну іконку.
У діалоговому віконці, що з’являється, тиснемо на Add New Site, тобто Додати Новий Сайт. Вводимо адресу сайту (приміром, http://eskype.wordpress.com/ ). Також треба ввести опис Вашого сайту. Наприклад, Англійська через Скайп. Потім вказуємо, у якій теці ми хочемо розмістити свій проект або створюємо нову теку, натиснувши на кнопку Add Folder. Далі натискаємо на Next (двічі) і нарешті тиснемо на Finish.
Тепер подосліджуємо нашу нішу та конкурентів. У секції Find Your Niche вибираємо першу опцію Find Keywords. Тепер вибираємо проект, з яким будемо працювати (Англійська через Скайп) та натискаємо OK.
Вводимо ключове слово або словосполучення, що хочемо дослідити. Скажімо, “англійська через Skype”. Тиснемо на кнопку Start. Коли аналіз ключових слів та фраз буде завершено, ліворуч у панелі показуватиметься список слів, що пов’язані з цією тематикою. Першим буде найпопулярніше у цій ніші ключове слово. Вибравши це слово, праворуч можна подивитись, які сайти мають найбільший ранг у пошуковиках з вибраним ключовим словом чи виразом. Також праворуч можна побачити ключові слова та вирази (метадані), що використовуються на тих сайтах. Їх треба брати до уваги, працюючи над своїм сайтом.
Тепер можна натиснути на одне слово, що у лівому стовпчику, і вибрати Get suggestions for selected phrases. Таким чином WebCEO за допомогою своєї бази ключових слів, що постійно оновлюється, згенерує список тих слів та словосполучень, що також використовуються у пошуку сайтів, подібних до Вашого. У моєму випадку це ключовики типу English, translate тощо.
У вкладці View Competitors можна подивитись, хто Ваші конкуренти та їхній PR.

Що таке WebCEO? (для SEO)
Що таке WebCEO? (для SEO)

Найбільш, як на мене, цікава фіча у WebCEO полягає у тому, що він дозволяє шукати партнерів для обміну чи купівлі/продажу посилань.
Йдемо на початкову сторінку (тиснемо GO). Потім у стовпчику Promote Your Site вибираємо Find Link Partners. Далі вибираємо проект, для якого хочемо знайти партнерів. Тепер треба сконфігурувати налаштування та натискаємо на кнопку Find Link Partners. У списку, що буде згенеровано протягом кількох хвилин, можна вибрати ті сайти, з якими можна налагоджувати партнерські стосунки.
Перейшовши до вкладки Partners, натискаємо на кнопку Configure, що дозволяє додати партнерів з обміну, купівлі чи продажу посилань. Найцінніше у цій фішці те, що у тому разі, якщо людина, з якою Ви домовились про обмін посиланнями або купили посилання, а він його зі свого сайту видалив, то тоді WebCEO про це повідомить у результаті аналізу стану справ з партнерами автоматично і Вам не треба буде перевіряти кожен сайт вручну.

Окрім згаданого функціоналу, є багато такого, про що я не згадав. Найліпше перевірити на власному досвіді.

До речі, якщо маєте досвід роботи з іншими застосунками такого типи, буду вдячний за коментарі та поради. Дякую, панове.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.