maque.org.ua - шаблони

Оскільки маю грандіозний план щодо високоякісних шаблонів для сайтів (про це розповім пізніше), сьогодні кілька слів про те, що, власне, таке “шаблон для сайту”.

До речі, якщо у Вас є плани щодо створення нового сайту, буду радий почути, якого типу (для якої CMS тощо) шаблони Вам були б цікаві.

По суті, шаблон – це напівготовий сайт. Тобто Ви можете додати свій вміст чи то пак контент і все. Маєте готовий сайт. Певна річ, наскільки швидко це можна зробити залежить від того, який саме сайт Ви хочете запустити.

Зазвичай у шаблонах можна:

  • редагувати текст
  • вставляти посилання
  • редагувати зображення

Чому вигідно і зручно користуватись шаблонами для сайтів?

Швидше!
Використання шаблону може зробити процес створення веб-сайтів в 5-10 разів швидше. Професійному дизайнерові може знадобитися тиждень або більше, аби створити якісний сайт.

Висока якість!
Якісний шаблон виглядає привабливо і його легко редагувати. Якщо з такого шаблону зробити сайт, то він також виглядатиме професійно. А такий результат не завадить у будь-якому разі. Не важливо, чи це сайт корпоративний чи просто приватний блоґ.

Легко редагувати!
Якщо потрібно редагувати текст, колір, зображення чи звук, інколи навіть не потрібно спеціальних знань. Для цього потрібні лише ті застосунки, що можуть редагувати шаблон (тобто файли цього шаблону). Це зазвичай: Фотошоп, Дримвівер та Флеш. Але це все залежить від конкретного випадку.

Унікальність!
Певна річ, що шаблоном може користуватись кілька людей і дизайн Вашого сайту та іншого сайту з тим же шаблоном може бачити якийсь відвідувач, але кількість сайтів у Всемережжі настільки велика, що це дуже малоймовірно. Окрім того, після редагування шаблону (тобто після того, як Ви додаєте свій текст, змінюєте кольори, додаєте свої зображення та звук), шаблон може перестати бути схожим, так би мовити, сам на себе.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.