maque.org.ua - Що таке SEOmoz

Доброго дня. У сьогоднішньому дописі йтиметься про те, що таке SEOmoz та які інструменти є у цього сервісу. Цей допис покликаний дати загальне уявлення про сервіс.

SEOmoz займається розробкою програмного забезпечення для SEO (пошукова оптимізація). Цей сервіс має найбільш активну спільноту у цій царині. Їхня штаб-квартира у Сіетлі.

Найпотужнішим є їх платний сервіс SEOmoz PRO, що містить у собі кілька інструментів для пошукової оптимізації сайтів. Ось тут можна подивитись тур.

Тепер докладніше про основні інструменти, що доступні користувачам:

Open Site Explorer
Дослідження і пряме порівняння ваших зворотніх посилань та у конкурентів. Ідентифікує найпопулярніші сторінки і аналізує якірний текст.

SEO Toolbar
Панель, що показує головні дані про пошукову оптимізацію сайтів. Працює на Вогнелисі (Файєрфоксі) та Хромі.

Trifecta
Дозволяє згенерувати порівняльний звіт вашого сайту з конкурентами, використовуючи дані з Google, Alexa, Yahoo!, Quantcast тощо.

Competitive Link Research Tool
Прототип від SEOmoz Labs, який дозволяє побачити, з яких сайтів отримують посилання сайти ваших конкурентів, а ви – ні.

Juicy Link Finder
Допомагає знайти сайти, з яких буде корисно отримувати посилання.

Historical Pagerank Checker
Єдиний інструмент у всьому Всемережжі, що дозволяє подивитись PR, що сайти мали у минулому.

Linkscape Visualization and Comparison
Також прототип від SEOmoz Labs, який дозволяє порівняти профілі посилань двох сторінок.Результат порівняння також виводить поради щодо покращення результатів.

Link Acquisition Assistant
Ввівши ключові слова, на які націлений ваш сайт, цей інструмент автоматично запропонує, звідки можна отримувати якісні посилання.

SEOmoz APIs
За допомогою SEOmoz APIs можна створити власний інструмент, якщо наявні вас не зовсім задовольняють.

Top 500
Щомісяця SEOmoz наводить список найпопулярніших 500 доменів у мережі. Також подаються їхні кампанії, по яких можна вчитися.

Keyword Difficulty
На які ключові слова треба націлюватись? Аналізує, як важко буде піднятись по заданому ключовому запиту, та подає аналіз конкурентів.

Rank Tracker
Аналізує вміст сторінки та виділяє націлені на пошуковики ключові слова.

Social Media Monitoring
Ще один прототип від SEOmoz Labs, який допомагає відслідковувати згадування посилання, ключового слова чи домену у блоґах, новинах, RSS, Twitter, Digg, Reddit і Delicious.

Окрім цих інструментів, є можливість брати участь у вебінарах та переглядати записані. Тобто є умови, щоб вивчити те, чого ви ще не знаєте у галузі SEO.

Онлайн-инструмент Yaware для эффективного управления временем. Для бизнеса: система управления персоналом организации, учет рабочего времени персонала.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.