maque.org.ua - Seo Administrator

Нещодавно я публікував допис про WebCEO. Цього разу йтиметься про альтернативний застосунок для SEO. А саме – Seo Administrator. Він складається з кількох модулів, що мають конкретне призначення. Далі я трохи розповім про кожен з цих модулів. Seo Administrator можна завантажити на офіційному сайті.

Ranking Monitor

Кожен SEO-оптимізатор повинен регулярно перевіряти позиції своїх проектів (сайтів) у пошуковиках. Певна річ, це можна робити і вручну, але якщо у Вас кілька сайтів та ключовиків , цей процес може стати справді марудним. Ranking Monitor виконуватиме перевірку позиції сайтів по певних ключовиках і у різних пошуковиках автоматично. Цей модуль також дозволяє спостерігати за динамікою зміни позицій Ваших сайтів з плином часу. Ця інформація виводиться у зручному візуальному вигляді.

Link Popularity Checker

Цей інструмент дозволяє зібрати усі вхідні посилання на Ваш ресурс. Для кожного з таких вхідних посилань також показуються такі важливі для пошукової оптимізації сайтів параметри, як текст посилання (якірний текст), PR тощо.

Site Indexation Tool

Цей модуль показує усі проіндексовані сторінки певним пошуковиком. Цей інструмент дуже важливий для тих, хто займається просуванням молодого ресурсу (скажімо, на основі шаблона). PR за допомогою цього застосунка можна показувати для кожної проіндексованої сторінки.

Log Analyzer

Вся інформація про відвідувачів зберігається у лоґах Вашого сервера. Цей модуль показуватиме таку інформацію у зручному візуальному форматі.

Page Rank Analyzer

Цей модуль збирає силу-силенну інформації про конкурентів. Конкурентів треба вказати у спеціальному списку. Модуль показує PR Ваших конкурентів, вхідні посилання, наявність у директоріях, як-от: DMOZ та Yahoo. Ідеальний інструмент для аналізу сайтів Ваших конкурентів за певним запитом.

Keyword Suggestion Tool

Цей інструмент збирає релевантні ключові слова для Вашого сайту і показує їх популярність (кількість запитів на місяць). Також вираховує конкурентність певного ключового слова чи словосполучення.

HTML Analyzer

Цей застосунок аналізує безпосередньо HTML-код Вашого сайту. Вираховує вагу та щільність ключових слів, а також подає рекомендації щодо оптимізації тексту на сайті. Незамінний інструмент під час розробки та запуску нового проекту. Також стане у пригоді під час аналізу сайтів конкурентів. До речі, аналізувати можна як локальні файли (на Вашому комп’ютері) так і вказавши лінк на сайт.

Site Analyzer

Виконує такі функції: перевіряє на биті посилання, створює мапу сайту, генерує файл robots.txt, перевіряє PR для кожної сторінки, шукає помилки у HTML-коді,

З мого досвіду:

На Windows XP з Seo Administrator можливі проблеми. На Сімці усе працює безпроблемно.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.