Якщо у вас є свій веб-сайт, ви, напевно, не проти отримувати від нього прибуток. Для цього, в першу чергу, потрібно щоб на інтернет-ресурс заходило якомога більше відвідувачів. Причому це мають бути не просто користувачі, які шукають корисну інформацію з якого-небудь запиту, а потенційні покупці. Вони зацікавлені в придбанні ваших товарів/послуг. Як же домогтися відвідування сайту цільовою аудиторією? Як підвищити дохід від інтернет-кампанії? Краще рішення – розкрутка сайту. На сьогодні дана процедура є найбільш ефективним маркетинговим інструментом. Зі збільшенням кількості інтернет-користувачів зростає й значимість розкрутки. Розкрутка сайту дозволяє компанії зайняти міцні позиції у певному сегменті ринку. Головні завдання, які переслідує дана послуга:

 1. Тактичні:
  – збільшення відвідуваності веб-ресурсу;
  – залучення цільової аудиторії
 2. Стратегічні:
  – підвищення популярності бренду компанії;
  – збільшення обсягів продажів;
  – зростання прибутку.

Саме поняття «розкрутка сайту» має на увазі досягнення бажаних позицій (ТОП3, ТОП5, ТОП10) за певними пошуковим запитам. Здійснюється це різними методами. Метод розкрутки вибирається в залежності від цілей інтернет-кампанії та тематики самого сайту. Це може бути контекстна реклама, банери, розкрутка в соцмережах і т.п. Однак найбільш високі результати дає комплексне просування сайтів. Це найдієвіший метод залучення на сайт цільової аудиторії.

Щоб інтернет-ресурс досяг бажаних позицій в пошуковій видачі, потрібно виконати велику роботу. Аналіз і аудит сайту, створення оптимізованого контенту, купівля посилань та низка інших процедур вимагають спеціальних знань і навичок. У зв’язку з цим просування сайтів повинні виконувати професіонали. Тільки спеціалізовані компанії здатні грамотно виконати просування сайтів. В результаті ваш сайт потрапить в ТОП результатів пошуку, а його відвідуваність буде поступово зростати. Таким чином, просування сайтів повністю окупають себе. Це найбільш вигідний внесок в успіх вашого бізнесу.

Проте є ще одне питання, яке цікавить всіх, хто замовляє просування сайту: «Чи скоро можна очікувати позитивні результати?». Звичайно за один день розкрутити інтернет-ресурс неможливо. Залучення цільової аудиторії має проводитися планомірно. Тільки в цьому випадку від розкрутки можна очікувати позитивного ефекту. Як правило, на просування сайту в ТОП треба два-три місяці.

Які переваги має просування сайту?

 1. Високий рівень довіри інтернет-користувачів. Більшість людей вважає, що на других, третіх і т.д. сторінках пошукової видачі розміщені сайти компаній з низьким рівнем обслуговування та якості продукції. Тому вони найбільше довіряють інтернет-ресурсам, розташованим у першій десятці результатів пошуку. Таким чином, розкрутка сайту допоможе сформувати у користувачів гідну думку про вашу фірму та продукцію.
 2. Економія часу та грошей. Просування сайту – найшвидший та найдоступніший вид реклами у порівнянні з телебаченням та пресою.
 3. Стабільне зростання вхідного трафіку та об’ємів замовлень. Натрапивши на ваш інтернет-ресурс по відвідному пошуковому запиту, відвідувач виділить його як найбільш конкурентноздатний, популярний та якісний. Зробивши на ньому замовлення одного разу, він оцінить переваги вашої компанії та порадить її своїм друзям та знайомим. Таким чином розшириться коло ваших потенційних покупців.
 4. Ненав’язливість. Величезна кількість рекламних оголошень у пресі, на вулицях міста та на телебаченні викликає у більшості споживачів обурення та інші негативні емоції. Водночас інтернет-реклама характеризується більш лояльним ставленням до неї користувачів. Адже вони отримують лише ту інформацію, яка цікавить їх на даний момент.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.