maque.org.ua - Українською про Internet Explorer 9

Сьогодні до Вашої уваги відео для групи Internet Explorer Ukraine у Facebook та відео з YouTube. У цих видивах генеральний директор “Майкрософт Україна” Дмитро Шимків розповідає про перші враження від Internet Explorer 9 та про його долю на ринку. А що скажете Ви про цю версію та про IE у цілому? У цей оглядач Ви вірите?

Щодо перших суб’єктивних вражень можу сказати, що оглядач працює доволі швидко і взагалі, коли ним користуєшся, він нагадує Chrome чи Opera через свою легкість. Навіть дизайн більше нагадує ґуґлівський браузер.

Коли поставив бету IE9, то потрібно було ще перезавантажити комп’ютер. Це дещо здивувало, хоча, можливо, це видалось дивно тому, що зазвичай IE уже інстальовано у ОС і його не треба безпосередньо встановлювати. Я так розумію, що IE настільки інтегрується у операційну систему, що без перезавантаження ніяк.

Серед недоліків можна назвати те, що вкладки та адресний рядок на одному рівні, а це загромаджує верхню частину браузера. Тобто занадто багато речей відбувається чи то пак показується на одному рівні. Очевидно, браузер заточено під широкоформатні монітори.

Коли здійснюєш пошук (до речі, у адресному рядку), випадає меню, де можна вибрати чи додати пошуковик, яким хочеш користуватися.

Ну, побачимо, що з цього вийде. ~:-)

І наостанок ще одне відео:Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.