ae_cs4_appicon_png1

Сьогодні третій випуск із серії дописів про оптимізацію роботи з файлами за допомогою After Effects. Цього разу кілька стислих порад щодо застосування ефектів. Розумний підхід у застосування ефектів покращує та пришвидшує процес попереднього перегляду, а відтак і весь процес роботи над певним файлом аж до кінцевого результату.

Деякі ефекти (такі як розмивання і спотворення) вимагають великої кількості пам’яті і ресурсів процесора. Ви можете значно підвищити загальну продуктивність, якщо застосовуватимете ефекти лише тоді, коли це доцільно.

  • Застосовуйте ефекти, що вимагають багато ресурсів пам’яті, пізніше. Тобто слід додавати ефекти тоді, коли вже, скажімо, додали основну анімацію до шарів тощо. Таким чином можна запобігти повільному попередньому перегляду композицій.
  • Якщо потрібно попередньо переглянути композицію, то можна тимчасово вимкнути ефект, якщо він не потрібний для конкретного перегляду.
  • Зменшуйте кількість часток, що генеруються ефектами, що передбачають їх створення.
  • Замість застосування однакового ефекту до кількох шарів краще застосувати ефект до коригувального шару (adjustment layer). Таким чином можна досягти такого самого ефекту, але з меншою потребою у ресурсах пам’яті.

Много весишь? Недорого велотренажер купить в Киеве. Магазин велотренажеров.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.