Хоч зими справжньої ще нема, але вже хочеться чогось зимового. Тому сьогодні йтиметься про те, як зробити ось такий крижаний ефект, що почасти можна бачити на мініатюрі ліворуч або у повному об’ємі, якщо натиснете на лінк “Ще”. До речі, цей допис є першим учасником конкурсу, спонсором якого є хостинґ-провайдер uh.ua. Конкурс офіційно розпочався і я, я і решта відвідувачів цього блоґу, з нетерпінням чекаю на решту учасників. Чим швидше Ви подасте свої матеріали,тим більше часу буде на голосування за них.

Мерехтливі часточки – Ефект текстурованих літер

Ось таким має бути кінцевий результат:

Крок 1:

– Змініть Foreground color на колір #6fb1bf, а Background color на колір #2a4d53, потім залийте документ інструментом Ґрадієнт (Gradient Tool) із параметром Reflected Gradient від центру до нижнього краю документу.

– Вище фонового шару (Background) розмістіть будь-яку текстуру безшовної цементної плити і змініть режим змішування шарів на Soft Light.

Крок 2:

– Додайте текст білого кольору. Використаний тут шрифт, що називається Insaniburger, розмір літер – 345 px.

– Виставте нульове значення щільності заливки шару (Fill 0%).

– Продублюйте текстовий шар.

– Створіть новий шар під двома текстовими і назвіть його “Texture”. Натисніть Ctrl і клікніть лівою кнопкою миші на іконці текстового шару, щоб завантажити виділення. Змініть Foreground color на колір #164b7c, а Background color на колір #b2ebfc.

Крок 3:

– Активувавши шар “Texture”, ідіть у меню Фільтр (Filter) -> Додати (Render) -> Хмари (Clouds). Натисніть Ctrl + D (Виділити (Select) -> Зняти виділення (Deselect), щоб прибрати контур виділення.

– Ідіть у меню Фільтр (Filter) -> Художні (Artistic) -> Акварель(Watercolor). Виставте значення Деталізації пензля (Brush Detail) на 5, Інтенсивності затемнення (Shadow Intensity) на 0, а Текстурування (Texture) на 3.

– У тому ж меню Фільтр(Filter) -> Художні (Artistic) -> Олійний живопис (Paint Daubs). Виставте розмір пензля (Brush Size) на 6, Різкість (Sharpness) на 5, а у випадному меню Тип пензля (Brush Type ) оберіть Іскри (Sparkle).

– Ще раз оберіть у меню Фільтр (Filter) -> Художні (Artistic) -> Акварель (Watercolor), і застосуйте ті самі значення (Деталізація пензля (Brush Detail)- 5, Інтенсивність затемнення (Shadow Intensity) –0,Текстуризація (Texture)- 3).

Крок 4:

– Ідіть у меню Зображення (Image) -> Корекція (Adjustments) -> Відтінок/насиченість (Hue/Saturation) (Ctrl + U), і виставте значення відтінку (Hue) на -10. Цей хід припасує колір текстури до Background color.

– Двічі клікніть на оригінальному текстовому шарі і застосуйте наступні параметри Стилю шару (Layer Style):

1) Тиснення (Bevel and Emboss): Змініть стиль на Зовнішній скіс (Outer Bevel), значення розміру (Size) на 11, зніміть прапорець з віконця Глобальне освітлення (Use Global Light), потім змініть градус кута (Angle) на -104 і Висоту (Altitude) на 48. Також змініть Контур блиску (Gloss Contour) на Кільце (Ring), поставте прапорець у віконці Згладити (Anti-aliased), змініть колір Режиму підсвітки (Highlight Mode) на #1dfcff та Прозорість (Opacity) виставте на 100%, а колір Режиму Затемнення (Shadow Mode) на #919191.

2) Контур (Contour): оберіть Перевернутий конус (Cone – Inverted) і поставте прапорець у віконці Згладжування (Anti-aliased).

Ця процедура створить на літерах глянцеву обводку.

– Тепер активуйте стилі шару (Layer Style) на скопійованому текстовому шарі і знову застосуйте ефект Тиснення (Bevel and Emboss). У параметрах cтилю оберіть Внутрішній скіс (Inner Bevel), виставте значення Глибини (Depth) на 500, розмір (Size) на 20, зніміть прапорець з Глобального освітлення (Use Global Light), потім змініть градус кута (Аngle) на 120 і Висоту (Altitude) на 48. Також, змініть Режим освітлення (Highlight Mode) на Яскраве світло (Vivid Light) і його колір на #ffffff, а колір Режиму затемнення (Shadow Mode) на #707070.

Це додасть чудового глянцевого ефекту.

Крок 5:

– Нарешті, змініть Foreground color на #ffffff, а Background color на #b2ebfc, створіть новий шар над усіма попередніми, назвіть його Glitter і змініть його Режим змішування (Blend Mode) на Яскраве світло (Vivid Light).

– Використовуючи інструмент Пензлик (Brush Tool) схожої на іскри форми, де-не-де додайте до тексту блискітки. Ефект не дуже помітний, але виглядатиме насправді гарно.

А ось і остаточний результат!

Переклад звідси

Якщо є потреба обміняти валюту, до Ваших послуг курс украинской гривны к рублю. Швидко та вигідно.


molfarka
molfarka

перекладач, захоплююся мистецтвом - як образотворчим, так і словотворчим :) цікавлюсь фотографією, трошки малюю, пишу вірші. споглядаю світ у собі і себе у світі. люблю спілкування.