maque.org.ua - Безплатний шаблон з акордеонною навігацією

У цьому пості хочу продемонструвати, як можна легко відредагувати шаблон і зробити з нього сайт. Якщо маєте увесь текст вже написаний, то сайт можна зробити протягом години. Хоча все залежить від того, що Ви хочете редагувати.

Зараз стають дуже популярними усілякі смартфони та планшетники. Якщо ж Ви таки наважились відтяти і собі шматочок цього пирога, то Вам треба зробити сайт, який виглядатиме професійно. Тут головне зважити усі за і проти. Ваш сайт повинен не лише мати якісні товари чи послуги, а й виглядати відповідно.

Можна також почати робити шаблон чи дизйн для сайту з нуля, але це вимагає багато чого:

  1. Часу
  2. Вмінь
  3. Бажання гаяти час 🙂

А можна просто придбати ось такий шаблон і на його основі зробити прекрасний сайт, заощадивши при цьому купу часу та нервів .

Аби його редагувати, Вам треба встановити потрібне програмне забезпечення, а саме: Дримвівер та Фотошоп. Вони також доступні як пробні версії.

Зараз я покажу, як можна змінити текст. Для цього просто відкриваємо ,скажімо, файл index.html за допомогою Дримвівера і просто виділяємо текст та редагуємо, як нам треба. Ось демонстрація:

Текстовий супровід видива про редагування шаблону номер 33772

Оскільки цей шаблон не має жодних елементів на Флеш, його можна редагувати просто за допомогою Adobe Dreamweaver/Photoshop.

Спочатку відредагуємо логотип цього шаблону . Для цього просто відкриваємо файл index.html за допомогою Дримвівера і просто виділяємо текст та редагуємо, як нам треба.

Тепер йдемо трохи нижче і редагуємо так само (виділяючи та друкуючи) решту тексту нашого шаблону. Меню, заголовки , основний текст тощо. Цей процес може тривати усього лише 20-30 хвилин і у Вас буде готовий сайт. Певна річ, що тривалість залежить від того, чиє у Вас напоготові увесь текст і зображення, що хочете розмістити на сайті.

Буду радий відповісти на питання, щодо редагування шаблонів.

Зараз шаблон – завтра готовий сайт
Зараз шаблон – завтра готовий сайт


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.