photoshop_cs4

Цього разу говоритимемо про ВП чи то пак WordPress. Про нього дописи були давно, тому вирішив бодай трохи виправити цю ситуацію. У сьогоднішньому дописі йтиметься про те, як можна встановити шаблон на WordPress. У інструкціях також я показую, як зробити так, щоб шаблон виглядав саме так, як він виглядає на сторінці попереднього перегляду.

Щоб шаблон виглядав, як на сторінці попереднього перегляду, треба дотримуватись наступної послідовності встановлення шаблону:

  1. Треба папку з шаблоном (у цьому випадку вона називається «theme1173» ) завантажити до директорії «wp-content», що на сервері.
  2. Тепер треба піти до папки «sources» і знайти там папку «plugins». Усі плаґіни, що є у тій теці (папці) треба розархівувати і завантажити на Ваш сервер у директорію /wp-content/plugins/
  3. Також треба завантажити папку “uploads” до директорії «wp-content», що на сервері.
  4. Відкрийте документ theme1173.sql за допомогою, скажімо, Дримвівера і замініть скрізь “your_website_url_here” на Ваше доменне ім’я. Це можна знайти за допомогою опції «Знайти і замінити», що є у більшості текстових редакторів.
  5. Тепер слід просто зберегти зміни й імпортувати цей файл (theme1173.sql) до Вашої бази даних за допомогою phpMyAdmin.

УВАГА: імпортувавання цього файлу зітре усі дані Вашої бази даних. Тому рекомендую зробити бекап перед встановленням шаблону.

До речі, залюбки відповім на Ваші запитання.

Ну а ось, власне, саме видиво з цього приводу.

До речі, якщо Ви маєте намір зробити сайт, але тематика цього шаблону Вам не підходить, то Ви можете подивитись, що є на сайті UAtemplates.com або просто запитати у коментах до цього допису чи іншим способом.

А це сам шаблон, що ми щойно встановлювали.

Як встановити (інсталювати) шаблон на WordPress
Як встановити (інсталювати) шаблон на WordPress


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.