maque.org.ua - Українською про Adobe Flash

Вітаю. Якщо Вам колись доводилось працювати з Флеш, то, певне, Ви знаєте, що може постати питання оптимізації файлу для Всемережжя чи то пак Вебу. Застосунок, про який йдеться цього разу, допоможе зменшити розмір файлу. Сам SWF Compressor можна завантажити ось тут.

Рівень: початківець
Тривалість: 03 хв 49 с

Відео на YouTube можна дивитись у HD якості. Як саме.

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

SWF Compressor дозволяє зменшити розмір флеш-файлу, не погіршуючи якість. Аби користуватися цим застосунком, не треба бути фахівцем з Флеш, чи, боронь Боже, ґуру. 🙂 За допомогою SWF Compressor можна оптимізувати флеш-банер ,-презентацію, -слайд-шоу,- інтро чи навіть цілий сайт. Розмір можна зменшити до 70% відсотків (хоча я особисто таких результатів досягти і не зміг).

SWF Optimizer стискає вектори, форми, морфи, криві, шрифти, зображення. Flash Optimizer також оптимізує весь SWF-файл, включно з кривими, нульовими об’єктами, ZLib оптимізацією, стисненням звуків тощо. Це дозволяє залишити тільки основні елементи. Хоча швидкість Інтернету невпинно зростає, але у більшості випадків (особливо якщо файл справді важезний) цей застосунок стане у великій пригоді.

Є кілька готових налаштувань, що дозволяють швидко підібрати потрібний результат оптимізації. Якщо ж Вас не влаштовують ці налаштування, то ви можете точніше налаштувати Вашу оптимізацію.

Використовуючи пробну версію, можна зберігати оптимізовані файли лише як чорно-білі.


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.