Цей допис бере участь у конкурсі.

Коли редагуєте шаблон за допомогою SWISHMax, як і у випадку з іншими типами шаблонів та взагалі сайтів, рано чи пізно Ви захочете поставити посилання на якусь кнопку. От про це сьогодні і йтиметься. Це може бути як просте посилання на внутрішню сторінку, так і зовнішній лінк або такий, що надсилає повідомлення через форму зв’язку.

Використовуючи інструмент вибору (Select tool), що можна знайти у панелі розкладки (Layout panel), вибираємо потрібну кнопку. Тобто клацаємо на неї. Тепер розгортаємо скриптову панель (Script panel). Це можна зробити вгорі інтерфейсу (Panels/Script).

Щоб створити посилання на зовнішній ресурс, ми зараз застосуємо функцію getURL(). Аби цей скрипт працював тоді, коли кнопку відпускають, використаємо on (release). Отже код такий:

[code lang=”CSS”]
on (release) {
getURL(“http://www.mywebsite.com”,”_self”,”GET”);
}
[/code]

Перший елемент у функції getURL просто абсолютний чи відносний лінк на потрібний сайт. Елемент ”_self” вказує, що сайт треба відкривати у тому самому вікні. Якщо хочете відкрити нове вікно, тоді треба використовувати _blank. Елемент ”GET” вказує, яким саме методом надсилати скрипт, але у цьому випадку це значення не має.

Якщо хочете запустити код JavaScript, це можна зробити так:
[code lang=”CSS”]
on (release) {
javascript(“alert(‘this is test’)”);
}
[/code]

Учасник конкурсу(maque.org.ua скоро 3 роки)


Як і завжди, будемо раді відповісти на Ваші запитання, вислухати Вашу критику, зауваження та поради.

Якщо вміст цієї статті Вам видається корисним та цікавим, поділіться посиланням на нього через Твіттер, Фейсбук, Google + чи Vkotakte.

Дуже дякую,
адмін (Колос Віталій)