Фрілансер – як ним бути?

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як це – бути фрілансером (тому що ви бажаєте розпочати так заробляти гроші) або тому що ви вже фрілансер і хочете збільшити свої прибутки та покращити свої навички, в будь-якому випадку, буде незайвим вивчити цю інформацію та відкрити для себе корисні поради і рекомендації для фрілансерів. Це допоможе вам прояснити безліч аспектів і нюансів та вкаже на найліпші шляхи реалізації ваших ідей.

Отже, хто такі фрілансери? Фрілансери – це люди, які пропонують свої послуги роботодавцям без довгострокових зобов’язань. Умови роботи можуть відрізнятися, але зазвичай є певні варіанти реєстрації бізнесу і податкових нюансів, щоб стягувати плату за послуги. Поєднуючи у собі риси цілої команди працівників, фрілансер повинен бути справжнім професіоналом для того, щоб зробити завдання належним чином. Давайте подивимося наступні поради та рекомендації, які справді можуть зробити вашу роботу більш успішною.

З самого початку ви повинні реально оцінювати свої навички та вміння, тому що ваша робота має відповідати вимогам і потребам клієнтів, в іншому випадку існує певний ризик того, що вам не вдасться сформувати власну базу клієнтів, через погану славу некомпетентного фрілансера. Таким чином, ви повинні правильно обрати свою робочу сферу й бути досить чесним з самим собою та пам’ятати про власні переваги, а також можливі труднощі.

Прояснити усі робочі аспекти заздалегідь – коли, скільки та інші, це допоможе вам уникнути багатьох труднощів. Ви маєте погодитися, що не можна звинувачувати когось іншого, якщо ви не вказали необхідні цифри і дати з самого початку. У таких ситуаціях легко виникають непорозуміння. Ось чому важливо переконатися, що ви і ваш клієнт маєте на увазі одне й те ж саме.

Ви повинні бути впевнені відносно цін та було б корисно зробити їх трохи вище, ніж ви плануєте, тому що ви будете їх неодмінно зменшувати при визначенні часу та адміністративних витрат. Так що ця невелика хитрість допоможе вам отримати ціну, яка була запланована з самого початку, що зробить вас і вашого клієнта (який не буде про це знати) задоволеними кінцевим результатом.

Беріть стільки завдань, скільки ви зможете виконати, будучи перевантаженим ви не зможити зробити завдання належним чином. Пам’ятайте, що у добі тільки 24 години, не більше. Іноді ми просто переоцінюємо свої можливості і це лише робить нас нервовими та втомлює. Деякі завдання здаються досить легкими і воно може бути дійсно так, але це не означає, що вони зовсім не потребують часу, важкий і тривалий – це не синоніми. Тому намагайтеся пам’ятати, що будь-яке завдання потребує часу.

Навчіться говорити «Ні». Якщо ви розумієте, що ви не задоволені запропонованою ціною або ви не впевнені, що вам вдасться виконати завдання правильно – то буде краще сказати “Ні” з самого початку. Вам вдасться уникнути марного стресу для себе та для вашого клієнта, який зовсім не потребує ваших довгих пояснень, чому ви не можете запропонувати йому очікуваного результату. Навіть якщо у вас є певні труднощі з цим простим словом, то саме час навчитися говорити «Ні», до того ж це треба зробити у ввічливій формі, так що ваша відмова не буде злочином чи образою.

Сплануйте свій графік. Робота вдома не зобов’язує працювати увесь час. Ваш мозок потребує деякої паузи і вашій родині, якщо у вас є така, також необхідна увага і турбота. Не перетворюйте свою роботу у тяжкий та нескінченний процес, який ви будете бачити у кошмарах, будь-яке завдання треба робити гідно, а що може бути кращим для цього, ніж гарний настрій, свіжі думки та натхнення? Зробіть свою роботу приємною і ви зможете оцінити кінцевий результат.

Виділіть найбільш важливі завдання серед інших, так ви будете планувати свій робочий час належним чином і використовувати його як слід. Вам вдасться підвищити продуктивність і знайти більше часу для відпочинку. Намагайтеся робити це регулярно, беручи це за правило, а не час від часу, в іншому випадку, це не буде мати ніякого сенсу.

Було бдуже корисним створити свій власний веб-сайт. Якщо це можливо, то нехай він буде типу ваше ім’я.com. У всякому разі, назва повинна бути легкою для запам’ятовування і для написання. Це допоможе вам розповісти більше про себе (резюме, портфоліо, тематичні дослідження, досягнення), і ваші потенційні клієнти легко знайдуть вас. Веб-сайт є абсолютно необхідним сьогодні для вашого професійного росту, так що зробіть це належним чином, намагаючись відобразити суть вашого бізнесу та продумати найдрібніші нюанси. Ваш творчий потенціал та зусилля принесуть позитивні результати дуже скоро.

Ви можете використовувати свій сайт для створення вашого особистого блогу. Це також збільшить вашу взаємодію з потенційними клієнтами. Це допоможе вам розкрити ваш світогляд та принципи роботи, а також поділитися своїми думками та ідеями, таким чином роблячи рекламу своїх послуг.

Твіттер і Facebook – це ще один крок на шляху розширення вашого кола спілкування. Прекрасна можливість розповісти більше про себе та про свій професійний рівень. Сьогодні онлайн-спілкування стало самостійною сферою життя, тому ви повинні використовувати його для реалізації своїх цілей, бо це не вимагає особливих навичок і зусиль, але може бути дуже ефективним способом розвитку підприємництва.

За допомогою запропонованих правил (можна, звичайно, придумати і багато інших, але ці, безумовно, будуть дуже корисними) ви збільшите ваш успіх та продуктивность. Хай щастить!


murmjauladka
murmjauladka

Цікавлюсь Фотошопом, Ілюстратором та іншими графічними застосунками