maque.org.ua - Українською про Фотошоп

У цьому дописі далі працюємо з Фотошоп, щоб створити ілюстрацію на тему Хелоуїна. Попередню частину з цієї серії уроків можна подивитись ось тут. Решту уроків цієї серії чекайте у наступних дописах. Чекаю на коменти, поради та рекомендації 🙂

Остаточний варіант виглядатиме ось так


Налаштування маски:

Налаштування маски
Налаштування маски
Налаштування маски 2
Налаштування маски 2
Налаштування маски 3
Налаштування маски 3

Тепер наша модель виглядає набагато краще.

Крок 4 – Візаж моделі

Треба додати трішечки фарб обличчю нашої відьмочки. Спершу підфарбуємо їй губи. Обираємо твердий пензлик (налаштування якого ви можете знайти на малюнку нижче), встановлюємо непрозорість 50% , червоний колір (#832205) та малюємо губи. Наостанок можна додати трішки блиску нижній губі. Все, ми нафарбували губи нашій моделі.

Спершу підфарбуємо їй губи
Спершу підфарбуємо їй губи

Тепер настала черга додати рум’ян щічкам відьми. Скористайтеся тим же кольором, що і в попередньому кроці.

Тепер настала черга додати рум’ян щічкам відьми
Тепер настала черга додати рум’ян щічкам відьми


Крок 5 – Волосся відьмочки

Оберіть жорсткий пензлик (В) та застосуйте до нього Shape Dynamics і Other Dynamics з використанням наступних кольорів: #510702 (для тіні), #932f11 (для середніх тонів), #ffd76a (для світлих). Пропоную скористатися тими ж налаштуваннями для пензля, що і в 4-му кроці. Почніть з непрозорості (Opacity) 100% та Flow 100%, щоб схематично зобразити основні лінії зачіски. Потім ви зможете змінювати налаштування непрозорості, щоб отримати різноманітні ефекти світла і тіні.

Далі буде ….


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.