Враження від майстер-класу Юрія Артюха

Сьогодні відбувся майстер-клас Юрія Артюха. Цей захід було організовано webni.mk.ua. Оскільки я мав честь там побувати, вважаю своїм обов’язком поділитись враженнями від цього заходу. У дописі подано як відеоматеріали, так і враження у текстовому форматі. Якщо хтось також був на цьому заході, прошу прокоментувати і додати, що я не згадав. Дякую заздалегідь.

Передовсім пропоную подивитись інтерв’ю (дуже маленьке і символічне 🙂 ), яке Юрій люб’язно погодився дати наприкінці свого змістовного майстер-класу.

Захід і справді було організовано на солідному рівні, що неабияк потішило як місцеву публіку, так і гостей-учасників, що приїхали на цей майстер-клас з інших міст України.

Оскільки я був на кількох таких майстер-класах та баркемпах, можу відзначити, що фактично усі організаційні моменти було ретельно продумано. Хоча зал було заповнено учасниками вщент, наприклад, стільців вистачило усім. А це неабияка річ, коли треба бути у якомусь місті кілька годин. Тобто організатори подбали про комфорт учасників. Хочеться лише сподіватись, що такі заходи стануть у Миколаєві традиційними.maque.org.ua на конкурсі BUBA 2011

Якщо ви також були на цьому майстер класі, прошу залишити враження від цього заходу у коментах.

У наступних постах я подам решту відеоматеріалів, відзнятих на цьому заході.Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.