maque.org.ua - Українською про PHP

Зваживши усі за і проти, я зважився на таке. Планую потроху писати україномовний матеріал (pdf та відео) з PHP. Щось типу простого (принаймні на початку) підручника з PHP та відеокурс до нього. Але маю певні сумніви, що мені це вдасться самотужки. Бо маю більше бажання це зробити, ніж самих теоретичних та практичних знань.

Тому хочу звернутись до відвідувачів з проханням підсобити, коли у цьому буде потреба. Річ у тім, що маю доволі поверхові знання з PHP, а особливо з PHP5. Оскільки я викладатиму увесь матеріал майбутнього електронного підручника як дописи у блозі, здебільшого мені буде потрібна допомога у вигляді коментів та виправлень, де я помилився тощо. Також під час приготування матеріалів для дописів, мені потрібні люди, до яких можна звернутись за консультацією. Певна річ, що усі, хто зголоситься допомогти у цій справі, будуть згадані як у відео, так і у текстовому матеріалі.

Також цінною буде допомога з надання посилань на україномовні ресурси, звідки можна позичити вже готовий матеріал, щоб не винаходити колесо наново.

У разі бажання написати окремі розділи такої книжки, запрошую до команди.

Матеріал писатиметься повільно, але впевнено, тому, якщо погодитесь допомогти, у Вас це багато часу не забере.

Чекаю на коментарі та думки з цього приводу. 🙂


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.