photoshop_cs4

Adobe знизить ціни на україномовні версії своїх продуктів на 70%

Компанія Adobe Systems запускає 2 листопада пілотний проект, що передбачає зниження на 70% цін на україномовні версії пакетів Design Standard CS4, Design Premium CS4, Web Premium CS4 та продуктів Acrobat 9 Standard і Professional, Photoshop CS4, Photoshop Extended, Illustrator CS4, InDesign CS4 та InCopy CS4. Акція не буде поширюватися на поновлення або інші локалізовані версії.

Також компанія має намір активізувати зусилля з навчання роботі з програмними продуктами та сертифікації цільової аудиторії. При цьому Adobe буде звертати особливу увагу не на вміння використовувати окремі функції і можливості своїх рішень, а на навички користувачів з побудови видавничого або рекламного процесу за допомогою запропонованого ПЗ.

photoshop_cs4

Представляючи нову програму, глава представництва Adobe в Україні Даниїл Ключников підкреслив, що Україна — єдина країна, де компанія пішла на таке зниження ціни з метою підтримати підприємства, організації, творчих професіоналів в переході на ліцензійне програмне забезпечення.

Цю статтю поцуплено з starodub.org.uaКолос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.