Враження від Lviv Social Media Camp

maque.org.ua - Lviv Social Media Camp

Відвідав Lviv Social Media Camp. Враження в основному позитивні. Дуже насичена програма та цікаві доповідачі. Також познайомився з кількома дуже цікавими людьми. До Вашої уваги фотографії та кілька відеороликів, що було знято після кемпу у львівській Пузатій Хаті.

На конференції було багато людей, які не працюють безпосередньо у галузі SMM, але цікавляться цим і перспективою застосування можливостей соціальних мереж у своїх компаніях. Наприклад, Матвієнко Марія, яка за фахом еколог-економіст. У цьому відео Марічка ділиться своїми враженнями від конференції.

А ось Дмитро Андрушко з Фабрики Сайтів (Вінниця) розповідає про свої враження та робить критичні та конструктивні зауваження.

І Віталій Антонюк також з Фабрики Сайтів (Вінниця) про Lviv Social Media Camp, сподівання та враження від заходу.

Так, і що хотів побачити ….

І кілька світлин з цього баркемпу

Серед недоліків організації можна згадати про таке:

 • Не зразу зрозуміло, куди йти у приміщенні, де проводився захід. Тобто можна було б або зробити більше дороговказів, або виділити для цього кілька людей.
 • У одному (можливо більше) приміщенні не було підсилення звуку (без мікрофона). Це інколи призводило до того, що не все було чутно.
 • Не знаю, хто винен, але багато учасників конференції чи то пак баркемпу не змогли з першої спроби знайти місце проведення конференції. Тобто можна було більш докладно проінформувати учасників про те, які дістатися, скажімо, з центру міста..

Але це зовсім не затьмарює ефект враження від конференції і дуже тішить, що такі процеси тривають. Дякую організаторам за чудовий баркемп!

Незамінні юридичні послуги у Львові. Чудова допомога у будь-якому судовому процесі.

You may also like

4 коментарі

 1. По цьому дописі, розумію що на конференції було гарно!!!
  Надіюсь пам’ятаєте про мою просьбу!!!

 2. @ Brodyaga:
  Так, було дуже круто 🙂
  Ви хотіли відео про HTML/CSS. Правильно?

 3. CSS,Dreamweaver, PHP і HTML…Ось ці будь-ласка, якщо не важко!!