Анонс Lviv Social Media Camp

maque.org.ua - Lviv Social Media Camp

Сьогодні хочу анонсувати цікавий захід, який відбудеться в суботу,19 лютого, в приміщенні Українського Католицького університету (місто Львів). Там відбудеться конференція Lviv Social Media Camp. Її відвідання обов’язкове для всіх, хто вважає себе причетним до розвитку УАнету.

Це особливо стосується нашої блоґерської спільноти.

Є 15 безкоштовних запрошень на Lviv Social Media Camp для українських блоґерів, які першими опублікують у своїх блоґах анонс цієї конференції (достатньо всього лиш дати лінк на програму конференції та описати чому Ви хочете її відвідати).

Аби запрошення дістались активним учасникам блоґерської спільноти, встановили невелике обмеження: запрошення можуть отримати лише власники самостійних (stand alone) блоґів, з PageRank не менше одиниці або ТИц не менше десяти. Але якщо з якихось причин Ваш блоґ не вписується у наведені вище обмеження, але Ви все одно вважаєте, що безкоштовне запрошення Вам треба отримати – напишіть, чому Ви так думаєте на info[равлик]emarketingblog.com.ua. Можливо, організатори зможуть Вам допомогти і зроблять виняток :).

Я хотів би відвідати цю конференцію тому, що мені бракує навичок з он-лайн маркетинґу. Тобто певні знання та навички з технічних аспектів Вебу є, але цього недостатньо для самостійного ведення блоґу. Також хотілося б налагодити ділові зв’язки з іншими україномовними блоґерами наживо. Особливий інтерес для мене становить потік “SMM для бізнесу”.

Отже, якщо Ви розмістите анонс у себе на блозі, то є велика можливість того, що отримаєте одне з безплатних запрошень на Lviv Social Media Camp.

До речі, де порадите зупинитись у Львові, щоб не дуже дорого, але й не сердито 🙂 ?

You may also like

8 коментарів

 1. І я б сходив але ні пр ні тиц нема, напишу їм на мило)

 2. @ Toss:
  Так, може, пощастить. Це ж діло таке

 3. Гарно! Я такожо маю бажання піти але так як не вірю що з моїм щасттям пощастить написати на мило і отримати квиток, не знайшов де можна придбати квиток.

 4. @ Юрко Блогер:
  Так, дякую. Актуально.

 5. @ Юрко Блогер:
  Та мені також не часто щастить. Але ж спробувати можна 🙂