UAtemplates.com – шаблони для сайтів

maque.org.ua - про UAtemplates.com

Привіт. Як я вже згадував у одному з попередніх дописів, у 2011-му році (а саме на його початку) на блозі maque.org.ua відбудуться дві значні зміни чи то пак події. Саме про це у сьогоднішньому дописі. Як Ви вже помітили, дизайн блоґу трохи змінено (ні, це Вам не здається після святкувань ~:-) ) і тепер я маю більше місця.

Тепер щодо другої новини. Нарешті можу Вам представити свій новий проект UAtemplates.com. На цьому сайті можете знайти багато (до 20 000) шаблонів для різних типів сайтів. Є як прості шаблони (HTML/CSS/PSD), так і шаблони для CMS, як-от: Вордпрес, Джумла, Друпал тощо. Можна також придбати прекрасні шаблони для он-лайн крамниць (osCommerce, Zen-cart, Magento тощо).

Для більш докладного ознайомлення зі структурою шаблонів та взагалі тим, що воно таке, можна скористатися з можливості завантажити безплатні зразки шаблонів. До речі, на основі одного з тих зразків зробено наступнне:

[kml_flashembed publishmethod=”static” fversion=”8.0.0″ movie=”http://maque.org.ua/images_for_posts/uatemplates_intro/intro.swf” width=”500″ height=”400″ targetclass=”flashmovie”]

Get Adobe Flash player

[/kml_flashembed]

Основні бонуси, що йдуть з шаблонами для веб-сайтів:

 • безплатний хостинґ на рік
 • безплатний домен на рік
 • безплатна інсталяція CMS та шаблону

Про усі бонуси можна почитати на сторінці бонусів.

Трохи математики … …. …

Певен, Ви зауважите, що середня ціна шаблонів становить близько 65$. Тобто це десь 500 грн. А тепер порахуймо. Ви купуєте веб-сайт шаблон за 500 грн., який має суперовий дизайн, а гарний дизайн багато важить. З купівлею шаблону Ви одержуєте безплатний хостинґ на рік (це еквівалент десь 200 грн., тобто 500 – 200 = 300). До речі, хостинґ з необмеженим трафіком та безлімітним місцем на диску. Тому еквівалент можна було і збільшити, але не буду йти на крайнощі. ~:-) ( Окрім того, безплатний домен на один рік ( це десь 100, тобто 500 – ( 200 + 100 ) = 200). Отже, шаблон купуєте усього за 200 грн. А це уже не такі й великі гроші.

А зараз про те, кому такі шаблони передовсім можуть бути корисними.

 • Ви веб-кодер чи розробник і Вам потрібен гарний дизайн, аби заощадити час і не кодити усе з нуля. Шаблон допоможе Вам за лічені дні (інколи навіть години) зробити сайт для клієнта. Вам треба лише змінити наявні елементи (текст, зображення, колір тощо) і додати потрібний функціонал.
 • Ви підприємець і хочете зробити сайт, який буде онлайн представництвом Вашої справи. Придбавши шаблон, Ви можете запустити сайт, який підтримуватиме імідж солідної та надійної фірми. А Ваші конкуренти зомліють, коли побачать Ваш новий сайт.
 • Ви онлайн підприємець (аби хочете ним стати) і Вам потрібен сайт, що дозволить продавати Ваші продукти у Інтернеті. Шаблон зробить Вашу мрію реальністю. Ви купуєте лише шаблон, а хостинг та домен отримуєте безплатно аж на рік. До речі, встановлюємо на сервер ми також безкоштовно.
 • Ви маєте хобі і хочете поділитись Вашими досягненнями зі світом (а за бажання і заробити на цьому). Придбавши шаблон для блогу чи порталу, зможете говорити на увесь світ. До речі, для цього не потрібне знання мов програмування чи інших речей.

Отже, ласкаво прошу на UAtemplates.com і чекаю на Ваші коментарі та запитання внизу цього допису

You may also like

4 коментарі

 1. Переборщив з jpg стисненням лого сайту :). І заради бога забери ті огидні блоки з рекламою…
  пссс… краще б переклав елементи блогу а не дочіпляв ще одну колонку

 2. @ Неважливо хто (якийсь кодер):
  Дякую за те, що поділилися Вашою думкою. Її буде взято до уваги.

  Щодо логотипу можу сказати, що просто ще не зробив новий, а старий мені видається неактувальним.

  Якщо Ви маєте на увазі рекламу шаблонів, то, як на мене, вони далеко не огидні. Вони будуть невід’ємною частиною цього блоґу. Оскільки це реклама мого нового проекту, який пропонує доволі красиві дизайни (шаблони). Дякую за розуміння.

  А стосовно перекладу елементів блоґу маєте рацію. Це я зроблю, але згодом. Дякую за пораду.

 3. блок з темплейтами дууууууууже довгий… тупо дивиться, коли ти докручуєш контент до низу, а потім і далі… нав’язується “РЕКЛАМА”… хочеться свалити з цього сайту 🙂