Як видалити шум у аудіо за допомогою Soundbooth

maque.org.ua - Українською про Soundbooth

Вітаю! Доволі часто, записуючи звук, його якість не дуже тішить. Це я заявляю авторитетно. 🙂 Тому потреба видалити шум у аудіодоріжці виникає у майже будь-кого, хто записує любительською апаратурою. Сьогодні подивимось, як видалити чи радше зменшити шум у аудіо за допомогою Adobe Soundbooth.

Рівень: початківець
Тривалість: 01 хв 36 с

Відео на YouTube можна дивитись у HD якості. Як саме.

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

П’ять порад для зменшення шуму у аудіо

1. Використовуйте ваші вуха, щоб визначити джерело шуму. Аби ефективно видалити чи зменшити шум, потрібно знати його тип.

2. Виберіть відповідне програмне забезпечення для зменшення шуму у вашому аудіозаписі. Деякі програми спеціально призначені для трансформації аналогового запису (з касет чи вінілових платівок) у цифровий формат. Цей тип програмного забезпечення має спеціальні фільтри для зниження відповідного характерного шуму.

3. Не намагайтеся видалити всі шуми. Це, як правило, неможливо. Потрібно досягти балансу у рівні шуму . Шум треба видаляти без погіршення вихідного матеріалу. Якщо передати куті меду, то запис лунатиме неприродно та штучно.

4. Спробуйте використовувати фільтр, який націлений на звуковий спектр джерела шуму. Так, наприклад, фонові шуми можуть бути вилучені шляхом застосування фільтра, який обрізає звук нижче певного порогу.

5. Будьте готові експериментувати з різними налаштуваннями, щоб отримати найкращий результат.

Корисні посилання:

1.Five Tips to Reduce Noise in Audio Files
2.How to Produce Music from a Home Recording Studio : Reducing Noise for Home Recording
3.How to Remove Background Noise in Your Videos

You may also like