Як українізувати форум phpBB3

Мальовничий та багатогранний край Рахівщина. Тут можна відпочити тілом і душею. Для Вашої зручності працює декілька санаторіїв та баз відпочинку.

maque.org.ua - Українською про phpBB3

Привіт. Якщо Ви інсталювали англомовну версію форуму phpBB3 і тепер хочете її українізувати, то цей відеоурок саме для Вас. Українську локалізацію phpBB3 можна завантажити з української сторінки phpBB

Рівень: початківець
Тривалість: 02 хв 50 с

Відео на YouTube можна дивитись у HD якості. Як саме.

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

Корисні посилання:

1.Forum PHPBB. Встановлюємо форум у себе на локал хост.
2.Інсталяція українського мовного пакету phpBB 3.0.x
3.Як створити форум?

You may also like

6 коментарів

  1. Гадаю, треба просто завантажити файли форуму до корінної директорії для Вебу. Така директорія зазвичай називається public_html або htdocs.

  2. привіт, я новий у веб-програмуванні, але впертий хлопчина. створюю сайт на WordPress та форум до нього. Прошу допомоги вибрати якісний(безпроблемний) форум для сайту. а також вирішити одне питання: як організувати роботу форуму та сайту на двигуні WP на трьох мовах.

  3. Привіт, чесно кажучи, я працював лише з phpBB (і те трохи), але якщо форум потрібен саме для ВП, то, можливо, зацікавить ось цей плаґін Simple Press

    Я особисто з ним не працював, тому обов’язково раджу зробити бекап перед інсталяцією.

  4. Привіт. Нещодавно поставив bbPress – простенький невибагливий форум, але не дійду своїм розумом: як організувати його роботу, а також роботу самого сайту. на трьох мовах. Можливо знаєш сам принцип, або знаєш, як таке зробити на phpBB.