Про проект Zillya (антивірус, LiveCD тощо)

Сьогодні хочу сказати кілька слів про проект Zillya. Лейтмотивом цього проекту є переконання, що українці мають право використовувати українське якісне програмне забезпечення. Також абсолютно погоджуюсь з тим, що ринок програмного забезпечення в Україні без сумніву існує і буде рости та розвиватися.

maque.org.ua про Zillya

Я особисто користуюсь антивірусом Zillya уже більше року. Була лише одна проблема з тим, що цей антивірус видаляв подкасти, на які я підписувався через iTunes, але у останній версії це було виправлено і зараз усе працює як слід.

Якщо маєте бажання підтримати цей проект, то є банери Zillya, що можна розмістити на Вашому сайті. Є Flash-та Gif-банери, анімована та статична кнопки.

Також є онлайн-крамниця Zillya, де можна придбати речі з відповідною символікою. Планую обов’язково щось там придбати у найближчому майбутньому.

У форумі можна також обговорити дотичні до Zillya теми, як-от: новини та оголошення, вакансії, реклама та розповсюдження, допомога та підтримка тощо.

Використання цього антивірусу для дому є абсолютно безкоштовним. Проект Zillya також можна підтримати фінансово.

You may also like

7 коментарів

  1. Дуже актуальна для мене інформація, бо я як раз його поставила 🙂

  2. Я цілком підтримую розробку україньких продуктів, але покищо залишаюся палким прихильником NOD

  3. консерватор по суті. юзаю перевірене ПЗ. щодо антивірусу – зупинився на Avira Antivir Premium Security Suite. на mail.ua створив пошту і генерую тимчасові поштові адреси для реєстрації в промоакціях – дають ключ на 30, 60, 90 днів. подобається в цьому антивірусі те, що на відміну від, наприклад, НОДа Авіра безкомпромісна і може заделити все на своєму шляху (треба бути обережним, ОС може не завантажитись після необережних кліків;), наприклад файли системної папки System Volume Information, де частенько сидять віруси та інша нечисть, НОД в цьому плані слабак. Також в Авіри є функція безпечного старту ОС і Фаєрвол (досить непоганий). напрягає тільки евристика, тому ставлю на низький рівень, а так усім повністю задоволений, про навантаження системи я мовчу, тому що у Авіри це вже давно великий плюс(до 10 МБ ОЗП), але у випадку чого для неї безпека на першому місці, швидше ОС злетить ніж вірус пробереться, або вухаста прокладка протупить і пропустить. Старавсяписати по-суті.

  4. Дякую за те, що поділився поглядом про уподобання. І також за ідею реєстрації декількох поштових скриньок. І за ґрунтовні переваги Avira Antivir Premium Security Suite.

    Цікаво, що я ніколи її навіть не ставив. Сподіваюсь у Зіллі не розчаруюся. Якщо, не дай Бог, таке трапиться, першою спробую Авіру. 🙂

  5. Насколько я знаю, то этот проект делают ребята из бывшей конторы под названием IMU – Inovative Marketing Ukraine. Не поленитесь и погуглите про эту контору, почему ее закрыли и за что судят владельцев, а потом решайте – пользоваться ли этим антивирусом или нет!

  6. “Насколько я знаю” дещо непевне джерело. Буду вдячний за деталі.