Про “Особистість”

В українському сеґменті Всемережжя з’явився портал «Особистість». Цей проект спрямований на те, аби зблизити людей, які ставлять питання про те, як стати успішним, здоровим, щасливим, та людей, які знають відповідь на ці питання.

photoshop_cs4

Ідея сайту, як я розумію, ґрунтується на приказці «З ким поведешся – від того й наберешся» (здається, це калька з російської. Хтось знає подібну українську приказку?).
Ціллю ж є формування суспільства «відомих, активних, цілеспрямованих та відповідальних людей, орієнтованих на систему морально-етичних цінностей».
На цьому сайті можна зареєструватись, натиснувши на відповідну кнопку «Реєстрація». Процедура доволі стандартна. Після реєстрації на Вашу електронну скриньку надійде лист для підтвердження та вказане Вами псевдо та пароль. Зареєструвавшись, для Вас стануть доступними нові опції, як-от:
а) у секції «Загальна інформація» можна змінити надані Вами відомості про Вас (мови, якими Ви говорите, Ваш аватар, інформація про те, чим Ви займаєтесь, Ваші хобі тощо;
б) у секції контакти можна додати відповідних людей у одну з «рубрик»: друзі, сім’я, співробітники, цікаві люди т інші;
в) секція повідомлення дозволяє переглядати та створювати повідомлення;
г) у секції «Фотогалерея», як зрозуміло з назви, можна додавати фотографії та малюнки;
ґ) у наступній секції «Публікації» можна додавати цікаві історії з власного життя та вести щоденник;
д) також можна залишати відгуки до фотознімків, публікацій та персональні у секції «Відгуки».
е) і у останній секції «Репутація» можна відслідковувати статистику відвідування Вашого профілю та, власне, переглядати Вашу репутацію, на яку впливає декілька чинників (наповненість профілю, популярність публікацій та зображень тощо).

У випадному меню «Особистість» є такі вкладки: Головна (тут пояснюється мета сайту, є зменшений блок учасників проекту, блок з новими та кращими статтями. Гадаю, мається на увазі «найкращі статті».), Учасники проекту (тут подано розгорнутий перелік учасників. Серед них, до речі, є принаймні один знайомий мені український блоґер. Аби дізнатися більше про кожного з учасників, треба просто натиснути на відповідне зображення), Нові учасники (тут пояснення зайві), Кращі статті (тут подано статті розподілені на відповідні рубрики: автомобілі та мотоцикли, бізнес та економіка, «дім, сад, інтер’єр», історія, їжа та кулінарія, кіно, комп’ютери та Інтернет, краса та здоров’я, «культура, мистецтво та ремесло», музика, наука та освіта тощо), Нові статті (свіжі статті, поділені на ті ж самі рубрики, що було щойно згадано вище), Служба підтримки, яка поки що не працює, але всі зауваження, скарги та пропозиції можна надсилати на зазначену електронну скриньку.

Хоча сайт наразі перебуває у стадії бета-тестування і відповідно «смакує» дещо «сирувато», але я «глибоко переконаний», що за умови відшліфування технічної частини проекту та потужного маркетингового підходу, що вже видно у дописах основних український блоґерів, цей проект може бути успішним.

You may also like