Що нового у WordPress 2.9 – Редактор зображень

photoshop_cs4

Спонсор посту: Ліра

Сьогодні йтиметься про найбільше нововведення у WordPress 2.9. А саме про можливість редагувати зображення. Як на мене, там ще бракує можливості змінювати роздільну здатність зображення (скажімо з 300 dpi на 72 dpi). А які опції Ви хотіли б бачити у редакторі зображень WordPress?

Рівень: початківець
Тривалість: 03 хв 30 с

Відео на YouTube можна дивитись у HD якості. Як саме.

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

Корисні посилання:

1.Доступний WordPress 2.9!
2.WordPress 2.9 у картинках + опис новведень
3.Реліз-кандидат WordPress 2.9 дозволяє редагувати зображення

You may also like

2 коментарі

  1. щось воно в мене не працює схоже не запускається скрипт, напевно потрібно перевірити права на виконавчий файл редактора.
    До речі вставляйте в свої відео-уроки музичний фон якийсь, а то дуже тихо і якось некомфортно.

  2. Щодо редактора зображень. Я ставив лише локально, але не на віддавленому сервері. Тому, можливо, таких проблем і не мав. Ви ставите локально чи на “справжньому” сервері? Для початку, спробуйте поставити CHMOD 777 для теки з зображеннями. Якщо не спрацює, будемо розбиратися далі.

    Стосовно музики. Дякую за пораду. Я, власне, теж подумував про це, але не певвен, яку музику ставити. Напевно, потрібно буде провести опитування серед відвідувачів блоґу, яка музика не буде дратувати у відеоуроках. Мені, примірок, зараз же спадає на думку класика, але не знаю, чи це до душі відвідувачам maque.org.ua