Як встановити локальний сервер XAMPP

php-logo4

Привіт. Сьогодні йтиметься про те, як встановити локальний сервер XAMPP. Це відео навіяне коментарями до Як встановити локальний Web-сервер (Appserv) та Як створити нову базу даних у phpMyAdmin.

Рівень: початківець
Тривалість: 03 хв 50 с

Я особисто не маю великого досвіду роботи з цим локальним сервером, але розібрався з основами доволі швидко. Очевидно, сам процес інсталяції та налаштування, які я там використовую, можуть відрізнятися від “канонічних”. Наголос ставився винятково на швидкості процесу. А Ви маєте досвід роботи з цією штукою? Поділіться вражаеннями!

Відео на YouTube можна дивитись у HD якості. Як саме.

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

Що таке XAMPP?

XAMPP – це набір вільного програмного забезпечення для встановлення та використання сервера Apache. Існують різні комбінації додатків залежно від XAMPP дистрибутиву. Наразі існує чотири типи XAMPP дистрибутивів: XAMPP для Linux (раніше відомий як LAMPP), XAMPP для Windows, XAMPP для Mac OS X та XAMPP для Solaris. XAMPP являє собою повнофункціональний AMPP (Apache MySQL, PHP, Perl), що включає в себе сервер Apache, базу даних MySQL, PHP, Perl, FTP-сервер і PhpMyAdmin з кількома іншими важливими можливостями.

Завантажити XAMPP можна ось тут

Схожі записи:

1.Як встановити локальний Web-сервер (Appserv)
2.Як створити нову базу даних у phpMyAdmin
3.Як уникнути символів у PHP (Character escaping)

Корисні посилання:

1.Локальний Web-сервер (огляд безкоштовних пакетів)
2.Локальний Web-сервер (огляд)
3.Нові уразливості в XAMPP


You may also like

10 коментарів

 1. Установка з інсталятора здається (я не певен, може автор підкаже) робить неможливим тягання його з собою на флешці. А це погано для людей, що здають курсові викладачам на кафедрах (так-так, смійтесь, в деяких викладачів курсова – це дико примітивний веб-сайт).

 2. Встановлення XAMPP з допомогою інсталятора передбачає можливість створення portable-інсталяції (можна вибрати такий варіант в командному рядку після розпаковки)

 3. Я тоже юзаю цей ксамп.. перепробував і денвер і апсервер , але в них через деякий час глюки появляються, незнаю може руки криві:)
  А поставив ксамп так проблем і немає )

 4. А може хтось розкаже як його портабельним зробити?
  Бо я про таке ще нечув О_о

 5. Добре. Якщо є інтерес, спробую розібратися. Звітуватиму днями 🙂

 6. Ксампп хороша штука! В нього збірка пхп набагато повніша ніж на денвері, що набагато розширює функції самого пхп.

 7. Я, напевно, консерватор, бо AppServ якось більше до снаги.