Що таке RSS (Простою українською про RSS)

photoshop_cs4

Сьогодні декілька слів про RSS (у чому суть RSS, як слідкувати за оновленнями на улюблених сайтах, що для цього використовувати).

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

RSS — це родина XML-форматів, що використовується для публікації та постачання інформації, що часто змінюється, наприклад нових записів в блозі, заголовків новин, анонсів статей, зображень. аудіо і відео матеріалів (в стандартизованому форматі). Документ в стандарті RSS (який також інколи називають «стрічкою», «веб-стрічкою» або «каналом») складається з повного, або часткового тексту і метаданих (дата і авторство).

За висловлюванням популярного блогера Даррена Ровза (англ. Darren Rowse), RSS – це технологія, яку використовують мільйони користувачів Інтернет з усього світу, щоб отримувати поновлення на своїх улюблених веб-сторінках. З Вікіпедії

Дівчина з логотипом RSS

Схожі записи:

1.Простою українською про delicious.com
2.Що таке robots.txt?

Корисні посилання:

1.Що таке RSS, Googlereader
2.Лікбез: Що таке подкаст?
3.Що таке RSS і яка Вам від нього користь?
4.Що таке RSS? (Про інтернет маркетинг)
5.Про RSS на Вікіпедії

Інколи (якщо не завжди) буває так, що потрібен креативний дизайн для сайту, а знань або часу для його створення бракує. У таких випадках слід звертатись до web дизайн студій, які знаються на юзабіліті та творчо чи то пак креативно підходять до створення будь-якого дизайну. Студія Олександра Бублієнка надає широкий спектр полуг, як-от: дизайн сайтів, розробка логотипів, аудит зручності використання сайту (юзабіліті), просування сауту тощо. Читати повний перелік послуг.

You may also like

4 коментарі

 1. супер!!! Хочу ще.
  Дивились усією сім’єю
  я вже замахався їм розказувати, а туту все просто

 2. До volos_86
  Так, видиво просте, а от матеріал з Вікіпедії мені видався не зовсім простим

  До шурш
  Будь ласка, дивіться (Ви не бот ? 🙂 )