Як зробити відеоурок за допомогою Camtasia Studio

Привіт. Взявши до уваги декілька коментарів до відеоуроків, я вкотре переконався, що треба-таки працювати над відеоуроком, який, власне, і показує, як саме я роблю свої відеоуроки. Було б дуже добре, якби хтось також почав цим займатися. По-перше, це б розвивало УАнет, а по-друге, конкуренція мені потрібна, аби вдосконалювати свої відеоуроки та знання. І взагалі, це не давало б сильно розслаблятися. ~:-)

Рівень: початківець
Тривалість: 07 хв 14 с

Відео на YouTube можна дивитись у HD якості. Як саме.

Також можна завантажити це відео з YouTube.com на власний комп’ютер. Як завантажити відео з YouTube.com на власний ПК

Для створення відео уроків я використовую Camtasia Studio, яку можна завантажити на http://www.techsmith.com

Корисні посилання:

1.Overview of Camtasia Studio 6
2.Record with Camtasia Studio 6
3.Edit in Camtasia Studio 6
4.Produce in Camtasia Studio 6
5.Camtasia Studio 6 + українізація
6.Про Camtasia Studio 6 на YoutTube

Блоґ про open source web analytics, де можна знайти інформацію про веб-аналітику, юзабіліті, рекламу у Всемережжі та все, що так чи інакши дотичне до веб-маркетинґу.

You may also like

7 коментарів

  1. Дуже велике дякую. Дуже потрібна для мене інформація 🙂

  2. А як ви зробили щоб у вас в один момент видео маштабувалося впотрібний квадрат? заздалегідь дякую. чекаю відповіді…..

  3. Доброго вечора. Дякую за питання. Це робиться так. Йдете до панелі Edit , потім вибираєте опцію Zoom-n-Pan, а потім там масштабуєте, як Вам те потрібно. Якщо я не зовсім зрозуміло пояснюю у цьому тексті, то у понеділок можу надіслати спеціально створений для Вас бліц-відеотуторіал. А трохи згодом зроблю “повнометражний” відеоурок.

  4. Якщо вам не складно, то прошу сробити для цього відеоролик, можна потім віслати мені силку на sim-spore@bigmir.net або її тут залишити! заздалегідь дякую!!!!