Просування і розкрутка сайту – основні моменти

Якщо у вас є свій веб-сайт, ви, напевно, не проти отримувати від нього прибуток. Для цього, в першу чергу, потрібно щоб на інтернет-ресурс заходило якомога більше відвідувачів. Причому це мають бути не просто користувачі, які шукають корисну інформацію з якого-небудь запиту, а потенційні покупці. Вони зацікавлені в придбанні ваших товарів/послуг. Як же домогтися відвідування сайту цільовою аудиторією? Як підвищити дохід від інтернет-кампанії? Краще рішення – розкрутка сайту. На сьогодні дана процедура є найбільш ефективним маркетинговим інструментом. Зі збільшенням кількості інтернет-користувачів зростає й значимість розкрутки. Розкрутка сайту дозволяє компанії зайняти міцні позиції у певному сегменті ринку. Головні завдання, які переслідує дана послуга:

 1. Тактичні:
  – збільшення відвідуваності веб-ресурсу;
  – залучення цільової аудиторії
 2. Стратегічні:
  – підвищення популярності бренду компанії;
  – збільшення обсягів продажів;
  – зростання прибутку.

Саме поняття «розкрутка сайту» має на увазі досягнення бажаних позицій (ТОП3, ТОП5, ТОП10) за певними пошуковим запитам. Здійснюється це різними методами. Метод розкрутки вибирається в залежності від цілей інтернет-кампанії та тематики самого сайту. Це може бути контекстна реклама, банери, розкрутка в соцмережах і т.п. Однак найбільш високі результати дає комплексне просування сайтів. Це найдієвіший метод залучення на сайт цільової аудиторії.

Щоб інтернет-ресурс досяг бажаних позицій в пошуковій видачі, потрібно виконати велику роботу. Аналіз і аудит сайту, створення оптимізованого контенту, купівля посилань та низка інших процедур вимагають спеціальних знань і навичок. У зв’язку з цим просування сайтів повинні виконувати професіонали. Тільки спеціалізовані компанії здатні грамотно виконати просування сайтів. В результаті ваш сайт потрапить в ТОП результатів пошуку, а його відвідуваність буде поступово зростати. Таким чином, просування сайтів повністю окупають себе. Це найбільш вигідний внесок в успіх вашого бізнесу.

Проте є ще одне питання, яке цікавить всіх, хто замовляє просування сайту: «Чи скоро можна очікувати позитивні результати?». Звичайно за один день розкрутити інтернет-ресурс неможливо. Залучення цільової аудиторії має проводитися планомірно. Тільки в цьому випадку від розкрутки можна очікувати позитивного ефекту. Як правило, на просування сайту в ТОП треба два-три місяці.

Які переваги має просування сайту?

 1. Високий рівень довіри інтернет-користувачів. Більшість людей вважає, що на других, третіх і т.д. сторінках пошукової видачі розміщені сайти компаній з низьким рівнем обслуговування та якості продукції. Тому вони найбільше довіряють інтернет-ресурсам, розташованим у першій десятці результатів пошуку. Таким чином, розкрутка сайту допоможе сформувати у користувачів гідну думку про вашу фірму та продукцію.
 2. Економія часу та грошей. Просування сайту – найшвидший та найдоступніший вид реклами у порівнянні з телебаченням та пресою.
 3. Стабільне зростання вхідного трафіку та об’ємів замовлень. Натрапивши на ваш інтернет-ресурс по відвідному пошуковому запиту, відвідувач виділить його як найбільш конкурентноздатний, популярний та якісний. Зробивши на ньому замовлення одного разу, він оцінить переваги вашої компанії та порадить її своїм друзям та знайомим. Таким чином розшириться коло ваших потенційних покупців.
 4. Ненав’язливість. Величезна кількість рекламних оголошень у пресі, на вулицях міста та на телебаченні викликає у більшості споживачів обурення та інші негативні емоції. Водночас інтернет-реклама характеризується більш лояльним ставленням до неї користувачів. Адже вони отримують лише ту інформацію, яка цікавить їх на даний момент.

You may also like

39 коментарів

 1. Турбо сео, картинка порадовала. В общем со всем согласен, главное усидчивость, а то многие на 3 тий день работы уже уждут себя в топе Яндекса.

 2. Просто потрібно публікувати цікавий контент на сайті. Це головний принцип сучасного просування.

 3. Головне – на все це потрібен час і терпіння. Перші результати, як на мене, будуть десь через місяць наполегливої роботи.

 4. Колос Віталій написав:

  Так, SEO це тривалий процес і резульататів чекати на наступний день не варто.

  Повністю з Вами згоде, але більшисть більшість хоче все й одразу – тому і под фільтри попадає

 5. Promonika верно написала. Просто нужен интересный востребованный контент и в больших количествах, а также опимизированный сайт. И уже благодаря этому будет очень хороший результат.

 6. Гарна стаття, яка добре описує початкову стратегію развитку веб-проекту. Усе дуже чітко та розумно описано.

 7. Пользоваться услугами сеошников будет очень накладно. Рекомендую использовать сервис Rooke;)

 8. Дмитро написав:

  Rooke

  Так, в цій справі треба чекати результатів дуже довго( і тільки терплячі та працьовиті досягають успіху!)

 9. Так, SEO це тривалий процес і резульататів чекати на наступний день не варто.

 10. Кто то может подсказать, зачем от идексирования закрывают весь текст на страницах сайта, кроме главной. Встетил на одном компьютерном портале, вот такую хрень.Не могу понять смысл, данных действий, не ужели трафик главной превышает все остальные?

 11. Ничем не напоминает вам сайт этой конторы еще чейто?
  Слизали втупую просто ))))

 12. Опять же не стоит забывать что наращивать ссылочную массу надо постепенно, резкий всплеск ссылочной массы может загнать под фильтры и поставить в один ряд с ГС.

 13. ой, столько шас контор оказывающих СЕО
  и это одна из низ так понимаю
  ну, удачи!

 14. Згоден з вами. Продвижение сайта – гораздо дешевле, чем телевиденье, хотя иногда гораздо дороже – чем реклама в газете. Но зато, в интернете, действительно – только целевые посетители. Что не может не радовать.

 15. @ Василий:
  Ага, потом полгоды мучился с Яндексом, пока не разбаниили.

 16. Дуже цікаво про СЕО прочитати на українській мові. За два роки вивчення СЕО-матеріалів на українській читаю вперше.

 17. раскрутка сайта помогает, когда человек опытный занимается этим делом… ведь много всяких ньансов есть… взять хотя бы составление семантики – многие начинают ошибочно раскручивать сайт по таким запросам, как “заработок” и это уже не есть правильно… целевая аудитория должна находить имено Ваш сайт – поэтому если незнаете, как раскрутить сайт – обращайтесь к знающим людям =)

 18. скажу так) чтобы продвинуть сайт минимально достаточно и знаний,полученных в гугле. а вот уже если говорить о серьзном уровне..то либо самому серьзно учиться и заниматься либо на аутсорс. и оценивать затраты и прирост трафика,соизмеримы ли
  а вообще рекомендую начать именно в снутренней оптимизации,это что каждый вполне может сделать сам,бесплатно

 19. Скажу навіть більше. Уявлення не маючи про сео, можна тримати позиції з певних ключовиків дуже тривалий час. Усе залежить від того наскільки конкурентний ринок, де ви працюєте. А зробити можна самому більшіть того, що роблять сеошники, але питання у тому, чи готові ви присвятити значний час вивченню відповідних моментів.

 20. Дякую за таку інформацію. Буду використовувати для просування свого сайта

 21. раскрутка и оптимизация сайта очень долгий и кропотливый процесс!чтобы был результат надо много терпения!главное чтобы был красивый сайт с интересным контентом!

 22. Вообще, сейчас столько сайтов, что уже веьсма проблематично вывести свой сайт в топ.

 23. @ Promonika:
  Согласен с вами. Контент – это наш король. Остальное – дело времени и алгаритмов поисковых машин.

 24. Мені здається дуже важливо – якість сайту. Якщо сайт цікавий, корисний, унікальний – то користувачі самі будуть роскручувати даний сайт. Будуть рекомендувати друзям, залишати ссилки на форумах, соц. мережах і т. д.

 25. Так, ваша правда, але таке не дуже часто трапляється. З відомих мені прикладів такої розкрутки можу згадати лише Лео Бабауту з Зенхебітс.

 26. Хотілося б зауважити, що для попадання сайту в ТОП по низькочастотним запитам може пройти всього одна-дві неділі, а от по високочастотним потрібно, щоб пройшов не оди і не два місяці