Татуювання – як зробити у Фотошопі

Застосування реалістичного татуювання

Існує багато порад у Web, які говорять про можливості досягнення реалістичного ефекту татуювання. Як правило, ці інструкції радять просто імпортувати зображення, яке вони хочуть використовувати як татуювання і встановити шар з ним у режим Overlay (Перекриття). З досвіду можу сказати, що це не виглядає як татуювання. Це радше схоже на … звичайне накладене зображення.

У цьому уроці я продемонструю передову техніку для досягнення ефекту реалістичного татуювання. Ми будемо використовувати маски, що коригують шари, карти зсуву і кілька навичок роботи з пензлями.
Тому перше, що я роблю, це знайду гарне основне зображення. Я шукав особу з великою кількістю деталей, таких як волосся на обличчі, вираз самого обличчя та найголовніше – пори! Зображення (безкоштовне) знайшов на www.sxc.hu

Наступне, що вам потрібне – татуювання. Я завантажив з сайту gomedia.us ( з розділу халява).

Крок 1

Отже, відкрийте зображення і продублюйте його натиснувши на шар і перетягнувши його на відповідний значок (ліворуч від кошика). Назвіть цей шар Base, знебарвте його (Ctrl + Shift + U) і продублюйте його знову. Я роблю це через те, що мені подобається мати кілька етапів свого основного образу, це про всяк випадок, раптом треба буде підкоригувати помилки.

Крок 2

Час для підготовки нашого зображення. Я дуже хочу проявити деталі на шкірі, тому я збираюсь додати трохи контрастності і регулюю настройки тону. Додамо 3 коригувальні шари: по-перше – плаский шар, потім Brightness / Contrast шар, і останній шар Curves. Ви можете додати кожен, зайшовши в меню Layer > New Adjustment Layer>Levels/Brightness/ Curves в залежності від того, який ви хочете додати шар. Коригувальні шари дозволяють змінювати властивості зображення фактично без втрати або заміни даних самого зображення.

Крок 3

Добре відомо, що ‘S-shape’ в шарі кривих збільшує контраст, але може мати і зворотний бік.
Як бачите, світло сильно впливає на деякі частини основи, зокрема на чоло та частини щік. А криві шару можуть зробити ці частини дуже освітленими та усунути їх деталі. Для вирішення цієї проблеми необхідно застосувати маску шару до шару кривих і поновити ці частини.

Ви можете зробити це, зайшовши у вашу палітру шарів та клікаючи на шарі кривих, потім нижче натиснувши на третю кнопку ліворуч, щоб додати маску шару. Як тільки ви додали маску шару, побачите додаткові маски, що обрізаються шаром. Натисніть на масці і за допомогою м’якого пензля softish чорною фарбою обведіть ту ділянку, де ви не хочете використовувати шар з кривими. Пам’ятайте, що коли ви додаєте маску шару, то білий шар просвічується, а чорний – приховується.

Крок 4

Я був не задоволений тим, що вийшло, так що вирішив використовувати Burn Tool (O), щоб підправити зображення. Я використовував великий м’який пензель, встановивши діапазон тіней з експозицією 32% (на фото).

Тепер йдемо в меню Layer > Flatten Image і зберігаємо файл як Displacement.psd. НЕ ЗАКРИВАЙТЕ ФАЙЛ, оскільки можете все втратити. Натисніть Ctrl+Z, щоб скасувати команду ‘Flatten Image’ і тепер перейдіть в опцію меню File > Save As і збережіть файл як Tattoo.psd. Ми будемо використовувати Displacement.psd файл як карту зміщення. Тому ми не повинні редагувати його надалі і будь-яка зміна, що у нас буде, вона буде збережена у файл Tattoo.psd. Отже, тепер найцікавіше…


Крок 5

Тепер, коли ми закінчили приготування образу, ми можемо, нарешті, почати застосовувати татуювання. Відкрийте ваш файл з тату в Ілюстраторі (Illustrator). Це бажано, але можна відкрити його і в Photoshop. Скопіюйте та вставте дизайн за вашим вибором на обличчі. Поверніть його і налаштуйте його відповідним чином, дивлячись як буде краще. Маска може виходити на будь-які частини. У моєму випадку це губи. Перейменуйте шар в ‘Tattoo’, це допоможе у подальшому пошуку. Закрийте векторний файл і не зберігайте зміни.

Я замаскував верхню частину вектору, щоб вона не виходила на губи.

Крок 6

Дублюйте шар з фігурою два рази. Там тепер має бути tattoo copy і tattoo copy 2. Встановіть шар tattoo copy на Overlay (Перекриття) та Непрозорість (Opacity) на 80%. Встановіть шар tattoo copy 2 на м’яке світло та Непрозорість на 64% . Сховайте оригінал, тобто файл tattoo.

В організаційних цілях я створив кілька наборів шарів та помістив мої шари в ті набори. Ви можете створити набір шарів, натиснувши на іконку у вашій палітрі шарів, яка розташована між іконкою new adjustment layer та іконкою new layer. Використання наборів шарів допомагає усе тримати під контролем напохваті.

Крок 7

Трансформувати у растровий формат ваш шар tattoo copy можна клацнувши правою кнопкою по ньому в палітрі (чи то пак панелі) шарів і вибравши опцію Rasterize. Цей процес поверне режим змішування на нормальний, тому ми повинні встановити режим накладення назад на Overlay та Opacity (непрозорість) на 80%. Тепер йдемо до Filter > Blur > Gaussian blur і розмиваємо наш шар зі значенням близько 2.0 пікселів.

Решта – це ваші творчі кроки, де ви маєте замаскувати частини обох шарів copy поки не дійдете до результату, що вам буде до вподоби у плані непрозорості татуювання. Я віддаю перевагу використанню великого пензля та змінюю непрозорість в межах 10 до 20 відсотків.

Ось як виглядає мій результат:

Крок 8

Ми майже весь час застосовуємо наші карти зсуву. Виберіть шар tattoo copy, а далі йдіть до Filter > Distort > Displace. Залиште налаштування за замовчуванням та натисніть кнопку ok. З’явиться вікно із запитом на psd файл. Тепер перейдіть до вашого Displacement.psd файла та виберіть його. Оберіть шар tattoo copy 2 і натисніть Ctrl+F. Це дозволить повторити фільтр для цього шару та надасть вигляду, схожому на цей:

Висновок

Кращий спосіб домогтися такого ефекту, експериментувати та постійно дивитися на зміни під іншим кутом. Коли я вперше почав робити це, у мене пішло близько 6-8 годин, щоб отримати прийнятний результат і розвинути цю техніку.

Будь ласка, зверніть увагу, що іноді фільтр Displace може мати негативний ефект. У таких випадках не використовуйте його або взагалі попрацюйте з непрозорістю шару і варіантом Fade Displace у розділі Image tab.

Ось мій кінцевий “продукт” з тату:

Переклад звідси

Як завжди чекаю на Ваші коменти, зауваження, поради.

Також буду вдячний за поширення цієї статті у соц.мережах. Дякую.

Якщо потрібен акумулятор Nokia 6300 (аккумулятор Nokia 6300), то це можна легко виправити.

Є цікавий магазин іграшок, де можна покупку оплатити webmoney оплата через webmoney. От якби мені звідти дещо подарували!

Хочете навчитись керувати автомобілем? Автошкола на оболоні (автошкола на оболони) до Ваших послуг.

You may also like

3 коментарі

  1. Можна використовувати як спосіб подивитися чи личитиме тобі татуювання

  2. Час йде і бере своє. Досить уявити собі вигорілу з часом наколку на зморшкуватій шкірі поверх в’ялих м’язів, щоб у багатьох відпало бажання навіть думати про відвідини тату-салону. Отже якщо ви піклуєтеся про далеке майбутнє, то татуювання не для вас: їх зазвичай роблять люди, які живуть тут і зараз.