20 найкращих онлайн-редакторів зображень

Популярність онлайн-редакторів зображень надзвичайно зросла минулого року. Певно тому, що вони є безкоштовними і мають вибіркові опції, які можуть бути обрані під рівень кожного користувача. Ці широкі опції дозволяють імпортувати зображення зі соціальних мереж, ретушувати фото, просувати свою роботу тощо. Пропонуємо вашій увазі 20 онлайн-редакторів зображень, які варто спробувати.

Alilg.com

Alilg.com – Простий і безкоштовний редактор, що дуже схожий на Photoshop, але не має так багато опцій та ефектів.

Aviary Phoenix

Aviary Phoenix – Дозволяє імпортувати фото з Flickr та Facebook, працювати із шарами та іншими інструментами. Редактор дозволяє абсолютно безкоштовно працювати з зображеннями. Єдине обмеження – до обробленого зображення додається невеличкий водяний знак, але за помріну плату можна відключити його.

DrPic.com

DrPic.com – Завантажуйте ваше зображення для його редагування і користуйтеся повною мірою величезною кількістю опцій редактора. Потім зберігайте зображення або на жорсткий диск чи флешку або безпосередньо в мережі у потрібному вам форматі.

FlauntR.com

FlauntR.com – FlauntR дуже гарний для створення заставок, обкладинок журналів та основних опцій редагування зображень. Крім того, цей редактор дає вам змогу замовити друк будь-якого з ваших фото.

FotoFlexer.com

FotoFlexer.com – Повністю вільний редактор з великою кількістю інструментів таких як розмиття, шари, ефекти, розумні ножниці і багатьма іншими.

Lunapic.com

Lunapic.com – більш простий і не настільки плавний як решта, але він вільний і легкий у використанні.

MyImager.com

MyImager.com – Цей редактор має досить дивний інтерфейс і все робиться у спливаючому меню. Якщо ви вносите зміни – перезавантажується сторінка. Працює редактор виключно з GIF та JPG, однак він безкоштовний. Недолік – багато реклами. Щоб її позбутися – маєте сплатити раз на місяць 1 долар.

Online-Image-Editor.com

Online-Image-Editor.com – Добрий для незначного редагування, в основному призначений для користувачів соціальних мереж і використовує інструмент “Glitter Wizard.”

OnlineImageEditor.info

OnlineImageEditor.info – Виключно передплачуваний редактор зображень, що включає в себе розширені інструменти та можливості, при передплаті дозволяє встановлюватися на ваш сайт.

Phixr.com

Phixr.com – Пропонує поверхневе редагування зображень і легкий у використанні. Дозволяє зберігати всі популярні формати і завантажувати відредаговані фото чи зображення на популярні ресурси.

Photoshop.com

Photoshop.com – Нарешті Adobe випустив онлайн-версію свого відомого редактора. Він не має тих рис, які притаманні його оффлайновому тезці. Однак він дуже добрий для легкого та швидкого редагування зображень та зберігання картинок загальним обсягом до 2 гігабайт. Щоправда, завантажувати можна тільки JPG.

Picture2Life.com

Picture2Life.com – Picture2Life пропонує численні інструменти та дозволяє переглядати файли перед їх відкриттям.

PikiPimp.com

PikiPimp.com – PikiPimp пропонує інструменти поверхневого редагування, решта ж інструментів на зразок додавання тексту чи анімації дуже складні і незручні у використанні. Щоправда дозволяє зберігати створені зображення у спеціальному сховищі.

Pixenate.com

Pixenate.com – Pixenate має безліч інструментів для ретушування особистих фото, включаючи спеціальний ексклюзивний інструмент для відбілювання зубів.

Pixer.us

Pixer.us – Безкоштовний редактор з можливістю перегляду та чималою кількістю корисних ефектів таких як вибір кольору, розмиття та чіткість, сепія тощо. Дуже легкий у використанні.

Pixlr.com

Pixlr.com – Дуже простий редактор, який може нагадати Photoshop. Доступний на багатьох мовах та має API, яке легко використовується.

Picnik.com

Picnik.com – Імпортує зображення з таких сайтів як Photobucket, Picasa, Webshots та інших. Також містить багато безкоштовних інструментів, шрифтів і пензлів. Ще решту інструментів та всього іншого можна отримати за $24.95 на рік.

Snipshot.com

Snipshot.com – Дозволяє поверхневе редагування зображень та зберігати кінцеве зображення в Інтернет або прямо на комп’ютер. Можна відкривати зображення за посиланням та отримати додаткові опції за помірну плату.

Splashup.com

Splashup.com – Splashup це повноцінний онлайн-редактор, можна завантажити Splashup Light для користування у офлайні.

Webresizer.com

Webresizer.com – Дозволяє швидко змінювати зображення: обрізати його, стискати і робити більш придатним.

Поцуплено звідси

You may also like

18 коментарів

 1. Онлайн редакторам не дуже довіряю, адже якесь приватне зображення може потрапити у мережу і потім будеш жалкувати про свою лінь скористатися простим paint або photoshop на персональному комп’ютері. Але якщо зображення не приватне, то без проблем можна скористатися онлайн редактором.

 2. @ ЗНО:
  Дякую за комент. Так, дуже слушне зауваження. Гадаю, що повідомелння про ризики можна навіть розміщувати у самих онлайн редакторах. До речі, я собі на сайт теж такий встановив.

  http://maque.org.ua/photoshop/

  Треба буде якийсь банер почепити з застереженням.

  Дякую за ідею 🙂

 3. Онлайн редакторы, конечно, тоже вещь неплохая. Но я привык пользоваться portable (не требующей установки) версией Advanced JPEG Compressor. И очень доволен. Рекомендую.

 4. понравился Lunapic.com, такой яркий=) а сама обычно пользуюсь ACDSee, там и просмотр и редактирование. хотя несколько последних версий ужасны в удобстве использования, но так как я уже привыкла то не стала отказываться, а просто не обновляюсь.

 5. А мне портабельной версии Photoshop хватает, а то и вовсе ACDSee.

 6. Очень классный инструмент как по мне, то это Pixlr.com. Давненько им пользуюсь когда под рукой нет проинсталенного “сильного” графического редактора.

 7. Я рідко використовую графічні редактори. Але все одно дякую за перелік найбільш фугкціональних і зручних із них.

 8. Цікаво, що десь половина наведених тут редакторів не мають назойливих рекламних банерів всередені. Тобто, мабуть, працюють на кількість юзерів, а пізніше будуть продані великій IT корпораціі.

 9. Мені найбільше сподобався редактор FlauntR.com.Тепер я буду робити на ньому зображення для сайту.

 10. Я как фотограф постоянно этими редакторами вроде должен пользоваться – но… – нет! Не тянут фото с Canon 5D Mark2, вернее, некоторые тянут, но трафика при этом… Так что – альтернатива – тот же Iphone – вполне, кстати, справляется в походных условиях.

 11. НАЙБЫЛЬШЕ СПОДОБАЛИСЯ devicedriven.com ТА ЛУНАПІК
  НЕЩОДАВНО ЗНАЙШОВ ПРИКОЛЬНИЙ СТВОРЮВАЧ ТВІТТЕР ЛОГОТИПІВ twitlogo.com (НЕ СПАМ)

 12. Ну даже с нынешним широкополосным доступом в интернет все равно тяжело обрабатывать в онлайн редакторах фотки полученные с профессиональной камеры. Для этого существует хороший оффлайн компьютер 🙂 А в онлайне можно по-быстрому подправить небольшой jpeg когда нет доступа к нормальному редактору. Это конечно мое личное мнение, но на мой взгляд онлайн редакторам все равно не хватает функциональности, да и ждать загрузки и выгрузки большого изображения придется долго.

 13. Cпасибо за полезную информацию. Думаю эти сервисы помогут в создании уникальных картинок для моего блога!

 14. Я как раз искала такую информацию, потому что мне это надо для работы. А здесь такая хорошая подборка, спасибо автору!