WPHOST.ME – рекомендую!

Сьогодні дуже цікавий допис з огляду на його специфіку. Хоча я уже у сфері веб-дизайну та розробки більше 5-ти років, але інколи трапляється те, що американці називають epic fail. 🙂 Тобто якщо говорити людяною мовою, це ситуація, коли усе летить шкереберть. Як раз про такий випадок сьогодні і хочу сказати.

Так от під час маніпуляцій з налаштуванням цього блоґу я, не зробивши бекап, поставив кілька плаґінів. А один з них якимось дивом поклав мій сайт. Оскільки я ще не певен, що це був за плаґін (та й не хочу робити наклеп), називати його не буду. Та й не у цьому суть мого сьогоднішнього повідомлення.

Річ у тім, що деякий час тому я переїхав (тобто мій блоґ) на новий хостинґ. А саме на wphost.me. По перше хочу зауважити, що технічна підтримка була дуже оперативною та якісною. Багато чого зробили просто за мене, а це мене як людину зайняту (чи то пак ледачу) завжди тішить. Тобто позитивне враження від якості послуг було сформовано з самого початку.

Але найбільш я був приємно вражений, коли сталась оця халепа з моїм чаклуванням над віджетами та плаґінами. Сайт ліг десь біля опівночі, я написав повідомлення у Skype. І ліг з горя спати 🙂 , а рано-вранці, щойно я увімкнув свого компа, до мене звернувся через Skype пан Дмитро Кондрюк (AzzePis), поставив кілька питань, відповіді на які допомогли б філігранно зарадити моїй проблемі, і уже через кілька хвилин мій блоґ піднявся, що мене неабияк потішило. Тобто через мою необережність сайт ліг, але хостер швидко відреагував на проблему, що виникла. Тому проблеми на сайті помітило небагато користувачів. До речі, я дуже перепрошую за неподобство, що скоїлось.

Іншими словами, хочу порадити користуватись саме цим хостинґом. Особливо у тому випадку, якщо ви захотіли запустити сайт на WordPress. Кажу “особливо”, бо на власному досвіді пересвідчився, що цей хостер знається на своїй справі і може швидко та якісно допомогти.

You may also like

5 коментарів

 1. @ black0wolf:
  Що ще раз підтверджує, що мій випадок не просто збіг обставин, а правило для цього хотстинґу.

 2. @ Колос Віталій:
  Ну, по-перше, так тупити не слід 🙂 а по-друге, і справді непоганий хостинг

 3. Мені б не підійшло. В мене сайтів більше 50-ти 🙂
  Якість їх – це інше запитання. але всеодно…

 4. @ Олександр:
  треба пробувати 🙂 по-перше, по секрету, скоро будуть нові тарифи, по-друге, ми з нормальними людьми по нормальному домовляємось на індивідуальні умови 🙂

  Щодо теми про “epic fail”:
  перше правило – роби бекапи!
  другие правило – роби бекапи!!
  третє правило – якщо бекапи не робиш, впевнись, що твій хостер wphost.me 🙂