Інструмент “Ручка” (“Перо”) у Флеш

maque.org.ua - Українською про Adobe Flash

У цьому відеоуроці розглядається інструмент “Ручка” (чи то пак – “перо”) та його опції (“Додавання анкерних точок”,”Видалення анкерних точок” та “Конвертація анкерних точок” ). Наводяться невеличкі приклади застосування цього інструмента практично.

Вас також обов’язково (якщо ви, звісно, хочете навчитись малювати у Флеш) повинні зацікавити наступні уроки на nub.com.ua:
1. Малюємо новорічну ялинку з допомогою інструмента перо (pen) ;

2. Скрінкаст: Практичний урок малювання з допомогою інструмента “перо” (pen tool) ;

3. Малювання з допомогою кривих Безьє (перо (pen) та інструмент часткового вибору (subselection tool)

Щоб подивитися цей відеоурок у кращій якості, натисніть на це посилання

Рівень: початківець
Тривалість: 03 хв 44 с

Якщо у Вас є рахунок (акаунт) на Вімео, то Ви зможете теж завантажити цей відеоурок на свій комп’ютер ( у MP4 форматі). Посилання знайдети у правому нижньому куті (Download Quicktime version).

You may also like

4 коментарі

 1. А можна запитання не зовсім флешового характеру? (сподіваюсь, не буде сприйнято за спам). За допомогою чого ти записуєш скрінкасти, у якому форматі викладаєш їх на Ютуб? Цікавить також кодек і роздільна здатність, якою ти користуєшся. А також скільки при такому форматі “важить” одна хвилина відео.

  Справа в тім, що я також останнім часом почав звертати увагу на скрінкасти і хочу максимально оптимізувати свою діяльність.

 2. Ну це на спам не схоже! 🙂

  Для запису відеоуроків я використовую Camtasia Studio , яку можна завантажити за цим посиланням http://www.techsmith.com/

  Викладаю у форматі MP4

  Роздільна здатність 1280 на 720 (це дозволяє завантажувати відео у HD на youtube.com та vimeo.com)

  Одна хвилина відео – 6 КБ.

 3. Хм… Мабуть все-таки 6 МБ а не КБ.
  Я теж останнім часом пробував використовувати роздільну здатність 1280 на 720… Але на жаль якість була далеко не такою привабливою, як у тебе. При цьому перепробував практично всі налаштування (починаючи з навищих – одна хвилина відео 15 МБ і закінчуючи найнижчими – одна хвилина відео десь 2 МБ). Цікаво, що ж я роблю неправильно…

  Мене в першу чергу цікавить, щоб у звичайному (не HD) ютубівському форматі була прийнятна якість.

 4. Так, перепрошую. Це звичайно МБ, а не КБ. Нічого особливого для покращення якості я не роблю. Просто екпортую відео у HD (одна з опцій) і все. Можу надіслати файл одного з відеоуроків у форматі .camrec