Унікальний Абстрактний Текстовий Ефект ( част. І)

Є компанія, що здійснює пасажирські перевезення львів. Завжди до Ваших послуг.

Сьогодні ще один матеріал для роботи з Фотошоп. У цьому туторіалі я крок за кроком розповім Вам, як створювати та застосовувати Абстрактний Текстовий Ефект з Metal Texture та Cloud Effect у Photoshop′і. Туторіал має середній рівень складності, тому деякі кроки можуть бути трохи заплутані, але ж чому б не спробувати. 🙂

Ось який вигляд має кінцевий результат цього туторіалу.

Крок 1

Створюємо новий документ розміром 700 * 960 пікселів з чорним фоном. Завантажуємо Metal Texture у Photoshop та виділяємо частину зображення, робимо копію і вставляємо її до нашого документу, вирівнявши її розмір за допомогою free transform tool (інструмент вільного трансформування) так, щоб вона закривала всю канву:

Зменшимо непрозорість пласту приблизно до 20%:

Крок 2

Застосовуємо наступні 3 корекції зображення до шару Metal Texture:

Чорний та Білий

Рівні

Далі кладемо маску на рівнях корекційного шару (використовуй велику м’яку гумку з непрозорістю 70% для розмиття на шарі з маскою).

Криві

І ось так отримаємо такий ефект:

Крок 3

Створивши новий шар з непрозорістю 20%, робимо виділення за допомогою Lasso Tool (інструмент ласо) з товщиною 40 пікселів, як зображено нижче, та створюємо «хмарку» з cloud filter всередині:

Зараз ми можемо створити навмання яку-небудь абстрактну модель з liquify filter (інструменту для імітації рідини) . Використовуємо інструмент «виділення прямокутником», щоб зробити виділення та заповнити його всередині чорним кольором, як зображено нижче:


Інструмент деформування елементу у liquity filter ми застосовуємо з нижчезазначеними параметрами:


Його форму деформуймо доки вона не отримає форму рідини.


Потім продублюємо цей шар декілька разів, розвернемо їх під різними кутами та розкидаємо по канві (рівень непрозорості кожного окремого дубльованого шару можна регулювати так, щоб створити глибину):

За бажання можете змінити (інвертувати Ctrl + I) колір на білий та перемішати такі елементи з чорними.


Далі буде …. (друга частина)

Переконаний, вам буде цікаво подивитись ось ці уроки фотошоп.

You may also like

2 коментарі

  1. Ніби зробив, але чи довго чекати на другу частину?