Типографічний дизайн шпалер для робочого столу

Кожен з нас колись бачив красиві дизайни та постери з типографікою. В цьому уроці я покажу, як можна без труднощів створити шпалери з типографічними елементами. Робити це я буду за допомогою Adobe Photoshop CS5, але якщо у вас інша версія, то вона теж підійде. Тож, якщо вам подобається мій дизайн, повторіть наступні кроки. Сподіваюся, вам буде цікаво!

Крок 1. Своріть задній план

Відкрийте Adobe Photoshop CS5 та створіть документ розміром 800х600 пікселів. Після цього, відкрийте вікно Ґрадієнта та оберіть наступні кольори: 210f5b, 080a2f та 1f1031.

Потім нанесіть ґрадієнт на ваше полотно. Я для цього дизайну обрав Diamond Gradient.

Крок 2. Надрукуйте свої слова

Зробіть нову групу та назвіть її «Типографіка». Надалі всі нові шари будуть входити до цієї групи. Тепер створіть новий шар та, користуючись Type Tool, напишіть будь-яке слово. Я, наприклад, написав Design. Проявіть креативність у виборі слів. Ті слова, які ви вважаєте головними, зробіть більшим кеглем. Я додав слова, пов’язані з темою дизайну та графіки. Коли всі слова вже вписані, злийте їх в один шар. Для цього, натисніть Shift та оберіть усі текстові шари, а потім натисніть Ctrl + E.

Зверніть увагу, що непрозорість шару з буквою D я понизив до 20 – таким чином вам буде краще видно слова. Потім цей шар ми видалемо.

Крок 3. Створіть основний задній план з текстом.

Створіть новий шар та поле для тексту. Друкуйте, що вам заманеться – я написав одне речення, та повторив його багато разів.

Клікніть на шар з буквою D та одночасно натисніть Ctrl – так шар виділиться цілком. Опісля оберіть шар з текстом, клацніть правою кнопкою та в контекстному меню оберіть Rasterize Type. Потім, натиснувши на значок з оком, зробіть шар невидимим.

Тепер просто натисніть Ctrl + J та продублюйте шар.

Як ви бачите, в нас тепер є задній план з реченнями. Візьміть Eraser Tool; в ньому оберіть м’який пензель з непрозорістю 50. Пройдіться ним по неважливих словах. Також, понизьте непрозорість продубльованих шарів. Ваша робота на даний момент має виглядати приблизно так:

Крок 4. Додаймо текстури.

Створіть нову групу та назвіть її текстура. Всі шари цього кроку заносьте до цієї групи. Створіть новий шар та, за допомогою Marquee Tool, виділіть ділянку, як нижче зображено. Також, у ґрадієнті оберіть такі кольори: 210f5b , 080a2f та 857399.

Залийте ваш прямокутник ґрадієнтом. Я обрав для цього Linear Gradient. Потім продублюйте шар багато разів, натискаючи ліву кнопку миші та Alt, та тягнучи фігуру курсором. Зробіть так, щоб ці прямокутники заповнили все полотно. Коли це буде зроблено, злийте всі шари в один.

Оберіть шар з усіма вашими прямокутниками, та налаштуйте його стан на Screen. Також, змініть непрозорість на 40.

Продублюйте цей шар, дублікат налаштуйте так само.

Крок 5.  Додаємо світло.

Створіть нову групу, назвіть її «Світло». Створіть новий шар та візьміть м’який пензлик білого кольору. Додайте до вашої роботи світлові плями різних розмірів.

Потім стан шару змініть на Soft Light. Робота має виглядати ось так:

Шпалери майже завершені – я лише додам ще трохи світлових цяток. Кінцевий результат:

Як завжди чекаю на Ваші коменти, зауваження, поради.

Також буду вдячний за поширення цієї статті у соц.мережах. Дякую.

У вас скоро весілля? Не знаєте де його провести? До ваших послуг зимові сади у Херсоні (зимние сады в Херсоне). Прекрасне місце для прекрасної події.

You may also like

7 коментарів

 1. Такий собі простенький дизайн, але може комусь і поможе.

 2. @ Антон:
  Інколи істина у простому. 🙂

  А якщо серйозніше, то далі будуть більш цікаві матеріали. Так що навідуйтесь сюди.

 3. Дякую за коментар. На жаль, зараз не можу перевірити, але згодом подивлюсь і дам знати. Заздалегідь перепрошую.

 4. @ black0wolf@Створимо сайт разом:
  Розкажіть докладніше, що саме не виходить зробити з буквою D. Зробити її прозорою, Чи написати у ній текст?

 5. @ Колос Віталій:
  Для “D” потрібно створити новий шар. Я створив і надрукував букву “D”. А як об’єднати “купу” слів з буквою D?