Добірка SEO статей за осінь 2011

Пропоную добірку деяких сеошних статей, що було опубліковано у англомовному сегменті Інтернету. Вони будуть корисними як для фахівців цієї сфери, так і для новачків.

У тих дописах йдеться про: суть технічного SEO, способи оцінювання сайтів, авторитетність домену, побудову семантичного ядра та поради від Ренда Фішкіна.

Що таке технічне SEO
Йдеться про IP Detection / Redirection, швидкість сайту, редиректи (301/302), коди HTTP-хедера, доступ кролера, Javascript та Flash.

How to Evaluate Links – A Checklist + Tools
Пояснюється те, на що треба звертати увагу під час оцінки сайту для співпраці у плані обміну посиланнями тощо. Ця стаття дуже стане у пригоді початківцям у SEO.

What’s happening on your site right now?
Цікава фішка, що Ґуґл зробить доступною для всім через тиждень-другий. Вона дозволяє моніторити те, що саме зараз відбувається у вас на сайті. Чесно кажучи, не певен, як практично це знадобиться, але якесь застосування знайдемо. 🙂

Conquer Link Directory Best Practices for SEO
Роздумти і рекомендації на тему того, чи варто використовувати директорії у своїй SEO практиці. До цих порад варто дослухатись, бо навіть на перший погляд вони не позбавлені логіки.

What is Domain Authority?
Йдеться про те, що таке Domain Authority, де можна її (авторитетність) подивитись і як покращити.

17 Ways Search Engines Judge the Value of a Link
Як пошуковики оцінюють посилання (лінки): параметри, їх важливість та особливості ранжування пошуковиками.

Link Building – The Essentials
На що треба звертати увагу, коли займаєтесь побудовою семантичного ядра сайту та під час просування вашого сайту. Дуже корисна і актуальна інформація.

16 Insights into Google’s Rating Guidelines
Дуже цікава інформація про те, як Ґуґл оцінює якість сайтів.

21 Tips to Earn Links and Tweets to Your Blog Post
Надзвичайно цікавий допис від ґуру SEO Ренда Фішкіна, який ділиться секретами того, як можна отримати посилання від авторитетних сайтів та в цілому про просування он-лайн проекту.

Чекаю на Ваші запитання 🙂

You may also like

7 коментарів

  1. Корисна добірка)
    а ти не можеш порадити чогось для СЕО-початківців?))))

  2. Дійсно шикарна підбірка. Навіть з’явилося бажання перекласти останню статтю. 🙂