Keyword luv або чому треба коментувати дописи :)

Хочу поділитись з вами секретом. Річ у тім, що я на сайті зробив усі посилання з коментів dofollow і встановив плаґін keyword luv, який дозволяє залишати на цьому блозі зворотнє посилання (backlink) з потрібним ключовиком. Тобто тепер коментувати на maque.org.ua дуже корисно з міркувань SEO. Оскільки цей блоґ має PR 4 і решту SEO показників на солідному рівні, я дозволятиму коменти з ключовиками за певних умов. А саме:

 1. Комент повинен бути на тему відповідного допису
 2. Він має містити 3-4 стислих речення
 3. Ви повинні коментувати решту дописів (хоча б один допис раз на тиждень).

А тепер про те, як саме залишити такий коментар. У полі ім’я (name) просто треба написати своє ім’я, а потім (через @) свій ключовик.

Вставте ключовик, як на ілюстрації
Вставте ключовик, як на ілюстрації

Після мого узгодження допис виглядатиме ось так

Тобто слово шаблони у цьому випадку є посилання на відповідний сайт. Подивитись, як саме це працює можна у дописі Пропоную роботу для IT/веб фахівців

Чекаю на ваші запитання з цього приводу у коментах. 🙂

Що не кажіть, а свято без чогось яскравого, зовсім не таке. Щоб так не було можна купить фейерверк (купити феєрверк) і зробити його незабутнім.

Класна спецтехніка (спецтехника) з Китаю допоможе вести бізнес більш продуктивно та прибутково.

You may also like

11 коментарів

 1. Отличная идея. Только советую поискать самые популярные списки dofollow блогов и попросить администраторов сайта занести ваш сайт туда. Этот шаг привлечет немало новых посетителей.

 2. @ cijman:
  дякую, як раз цим зараз і займаюсь. 🙂

 3. Приємно що такий цікавий блог є DoFollow та і досить цікава ідея з ключовими словами у коментарях. Та все таки бажаю проекту більше цільових читачів і коментаторів.

 4. Цікавий плагін, тепер буду частіше коментувати вас))) Бажаю успіху у розвитку блогу!

 5. @ Василь@php:
  Я тільки за 🙂

  Дякую за побажання.

  До речі, я бачу, що Ваш блоґ також про місцями подібні речі( PHP). Зараз для мене дуже цікава тема. 🙂 Також усіляких успіхів у цій справі.

 6. Отакої! Класнюча ідея. Оце як почну просувати якийсь сайт, так сюди точно навідаюсь. Можна? 🙂

 7. Ідея супер!!! На теренах Українського інтернету досить складно знайти щось путнє. Спасибі тобі Віталію. Можливо у тебе виникатимуть питання відносно SEO, буду радий допомогти. Заходь на мій сайт shopmall.com.ua, як щось зацікавить – пиши! ))