З Днем Незалежності !

maque.org.ua - Українська Патріотична група

Дозвольте привітати усіх відвідувачів блоґу з Днем народження сучасної України. Їй всього 20. Так, багато можливостей згаяно, але у 20 років можна кардинально змінити своє життя на краще. Бажаю, щоб ми (бо ми і є тією Україною) робили усе для того, щоб було не соромно, коли майбутні внуки чи правнуки запитають: “А що ви зробили для України?” Слава Україні!!!
Оскільки день сьогодні незвичайний, то й допис не зовсім стандартний.

Як стало відомо, в соціальній мережі “Вконтакті” з’явилася Українська Патріотична група, засновником якої є Качмарик Андрій.

У групі можна знайти нові, цікаві, захопливі і інтригуючі статуси , цитати , вислови відомих людей тощо. Група створена для позитивно налаштованих, веселих і оптимістичних людей, які патріотично ставляться до рідної мови і країни. Саме тому всі записи проводяться лише УКРАЇНСЬКОЮ мовою!!!

“Щойно нас набереться 23 000 осіб, ми створимо справжню громадську організацію. Зі своїм статутом, зі своїми цілями, зі своєю атрибутикою, офіційно зареєстровану у Мінюсті” – каже засновник групи, Качмарик Андрій.

Коротко тези:

Група має об’єднати:
патріотів (тих хто любить свою країну, свою землю);
націоналістів (тих хто любить свій народ, свою націю);

Якщо людина, якої б вона нації, кольору шкіри та групи крові не була, знає своє коріння, пишається своєю нацією – це прекрасно. Кожен має любити свою домівку, свою сім’ю. Керівники групи проти фашизму, шовінізму, расизму, комунізму, антисемітизму. Кожна нація – квітка Землі! Адміністрація не проти ані Америки, ані Росії, ані Гондурасу та й навіть Зімбабве. Росія нам не ворог. Росія – сусідня країна, керівництво якої, на даний момент, веде діяльність фактично зі знищення України. Ми реагуємо. Буде це будь-яка інша країна – так само реагуватимемо.

Шухевич, Бандера – Герої України, щоб там не казала сусідня держава. Ми славимо Бандеру (вони проти), вони славлять Долгорукова (ми проти), тільки таких мітингів в Москві не влаштовуємо…

Націоналізм – це не погано. Патріотизм – любов до рідної ЗЕМЛІ, націоналізм – любов до рідного НАРОДУ.

Нацизм як націоналізм, що переростає в фашизм – неприпустимий.

Ми проти радикалізму. Ми право-центрисько, ліберально налаштована перспективна молодь!

Ми не за політиків, ми не проти них. Ми маємо свою думку, голосуємо як вважаємо за потрібне.

Ми патріоти і за нами майбутнє!

Група створена з метою об’єднання прогресивної та ініціативної молоді України задля створення світлого майбутнього нашої держави!

“Якщо Вам подобається ідеологія нашої групи то ви можете рекомендувати її своїм знайомим”, сказав Качмарик Андрій. Дана група не виступає за підтримку ніяких політичних, юридичних, приватних та інших інтересів. Група створена лише з патріотичних міркувань.

You may also like

1 comment

  1. Правильно, такі починання необхідно підтримувати!