Український Юзер

maque.org.ua -Український Юзер

Сьогодні гостьовий допис про новенький проект Український Юзер. Це молодий проект про комп`ютер, інтернет та мобільні технології. Далі описано історію створення та цілі проекту. Також у кінці допису джентльменське прохання. Я та автор допису будемо вдячні за коментарі та запитання, якщо такі є.

Історія створення

Датою народження сайту є 28 квітня 2011 року. Саме тоді wertoman написавши кілька статей про мобільні технології і вирішив зайнятися чимось серйознішим. Постало питання концепції та тематики проекту. Назва сайту – «Український Юзер» – була придумана одразу ж. І саме вона стала поштовхом до побудови концепції. Сайт мав стати опорою юзерів. Мало того, опорою українських юзерів. Адже чимало українців, заходячи в Інтернет в пошуках вирішення якогось технологічного питання, наприклад: як встановити Windows, як перепрошити смартфон Android, як створити сайт і т. ін., набирають запит українською мовою. Але, на жаль, у відповідь пошуковики їм нічого не видають або видають результати російською. Саме тому і виникла концепція «Українського Юзера», яка полягає у створенні перспективного україномовного проекту, що поставить собі за завдання вивести український веб з пітьми рунету та стати дієвим помічником українських юзерів.

5 травня з`являється тестова версія сайту, побудована на php і html. Інтерфейс її не адаптований для всіх браузерів і моніторів. Тим не менше, на її базі з`являються нові публікації і нові розділи проекту. Тестується і форум. В цей час до проекту приєднується intel – однокурсник wertoman-a, знавець Linux. Також «Український Юзер» починає співпрацювати з ще одним молодим українським проектом – «Українське програмування». Адміністратором цього сайту є один з кращих друзів wertoman-a – Тарас Будзин. Ця співпраця стала новим етапом розвитку «Українського Юзера». На сайті з’являється розділ про програмування – який поповнюється статтями Тараса.

Однак у червні 2011 року через проблеми на серверах «Український Юзер» втрачає весь матеріал. Wertoman, зумівши врятувати лиш маленьку частину статей, відновлює сайт. Завдяки використання системи Joomla сайт стає повноцінним і відображається у всіх браузерах та моніторах. Однак робота з адаптації сайту триває і дотепер. В майбутньому планується створити мобільну версію сайту.

26 червня на сайті відкрито форум. Того ж дня з`являється новий розділ – сервіси, який поповняється новими компонентами. Серед компонентів слід виділити тест швидкості інтернету.

Структура сайту

Статті – тут є матеріали і публікації на різні hi-tech тематики..
Файловий архів – тут програми для роботи з комп`ютером. Планується відкрити розділ софту Android.
Сервіси – розваги і не тільки
Форум – багатофункціональний форум, де обговорюють докладніше технології і не тільки. На форумі є розділи для тих, хто любить поговорити про далекі теми (історія, НЛО, містика, спорт і т.д.)
Про сайт – власне, тут розміщено інформацію про сам сайт, зв`язок з адміністратором, проекти, які втілює наш сайт. Радимо програмістам відвідати розділ «Проект Я».

Прохання до відвідувачів

Усім хто прочитав цю статтю і бажає відвідати наш сайт – велике джентльменське прохання – підтримайте сайт. Для цього треба небагато. Зареєструйтесь, будь ласка, на сайті, підтримайте його розвиток. Хто бажає залишитись – відвідайте форум і візьміть участь у спілкуванні, а хто хоче вступити у нашу команду – пишіть адміністратору сайту на email: wertoman@mail.ru, або додавайтесь у скайп: krasnuj.orkestr, а ні – то напишіть у розділі «Відгуки користувачів», що розташовано у категорії «Про нас». Хто хоче розмістити свою публікацію – пишіть адмінові і він обов’язково розмістить її з вашими авторськими правами на сайті.

Середовище andronik.pp.ua – тепла і приємна компанія юзерів, які завжди знайдуть про що поговорити.

SEO дуже важливе для успішного розвитку он-лайн проекту. Хоча фахівців у цій сфері мало, але вони є. seo тернопіль залюбки Вам допоможе.

You may also like

21 коментар

 1. Цікава задумка, і, що головне, хлопці займаються тим, про що пишуть. Але, як на мене, є декілька суттєвих недоліків/помилок/”граблів” 🙂 , на які свого часу і я наступав.
  – дуже поганий дизайн. якщо на programming.in.ua ще більш менш щось нейтральне, то у “юзерів” – страх. кажуть, що головне – це контент, але навіть читати не хочеться, очам не приємно.
  – “юзабіліті”… приберіть флешеву хмаринку тегів – це страхіття. хмаринка має допомагати знаходити інформацію, а не заважати сайту завантажуватись швидше 🙂
  У вас вона НЕ робить першого і робить друге
  – як на мене, на цьому етапі ще зарано відкривати форум, як одним, так і іншим… це груз, непотрібний, і відлякуючий своєї “пустотою”
  – ну і не міг промовчати :), вибачте, але з joomla для сайту статей ви перегнули палку

 2. І забув додати, що написане вище – це суто моя особиста думка, тому ви самі маєте вирішувати – прислухатися до неї чи ні

 3. AzzePis, дякую вам за критику. Покищо ми збираємо втрачений контент і ми ще недуже працювали над дизайном. Тим не менше з кожним разом ми будем підправляти шаблон. Просто зараз нашим завданням є відновлення втраченої інформації і розміщення нових статей. Якщо вам цікавий наш сайт – можете зареєструватись і допомогти нам в його оформленні. Хмаринку тегів давно плануємо відкоригувати – просто руки недоходять. А так, загалом дуже вдячні за вашу критику.

 4. @ Wertoman: по пунктах 🙂
  – над дизайном не треба працювати 🙂 , моя думка була така, що ви з самого початку обрали невірний шаблон, а могли обрати з безлічі безкоштовних набагато кращий
  – Сайт ваш цікавий, але цікава поки що лише його “ідея”, матеріалу для себе я не знайшов потрібного.
  допомогти вам не можу, оскільки маю багато своїх справ, проектів, за якими не завжди встигаю доглядати.
  – хмаринка у вас наразі просто заважає.
  повірте на флеші вона не має сенсу.. ніби-то прикрашає сайт, але насправді лише заважає. її треба не коригувати, а замінити, або прибрати взагалі.
  Все, більше тут не буду писати всякі “каки” :). Ви розвиваєте “ідейно” гарний проект. Тому бажаю лише успіху!

 5. AzzePis, трішки підкоригував теги в хмаринці. Сьогодні буду додавати новий матеріал. Вам дуже вдячний за настанови. Якщо маєте скайп – приєднуйтесь krasnuj.orkestr

 6. @ Wertoman:
  щодо хмаринки, ви так мене і не зрозуміли 🙂
  скайп в мене є, логін такий самий як нік – AzzePis

 7. Не такий вже аж поганий дизайн, от тільки б там де поле входу букви зробити білими, бо на чорному фоні не дуже добре їх видно

 8. @ gorih: Дивіться трохи далі тих букв, що я написав, глибше. Справа навіть не в тому, гарно чи ні, справа в тому, що не докладаючи зусиль можна було зробити краще. А краща презентабельність для молодого проекту – це важливий плюс. Багато хто з відвідувачів не дасть такому сайту шансу стати одним з тих, які читаються регулярно, лише через такі дрібниці – як вигляд.

 9. Дизайн фіі! Я не можу там знаходитись більше хвилини…
  Мої поради(схожі до AzzePis’а), можливо занадто радикальні:
  – все стерти (крім статей)
  – списати мінімум 10 листків А4 і все продумати до дрібниць
  – зробити все заново не на джумлі
  – знайти гарний безкоштовний шаблон/намалювати самому/купити(навіть тут)
  – фігачити 😉
  Альтернатива:
  – знайти новий шаблон
  – почитати про основи юзабіліті
  – забрати всі непотрібні блоки нафік(так так і хмарку)
  – не гнати поперед батька в пекло
  – подивитись на схожі за тематикою сайти і взяти з них найкраще
  – не ображатись на мене

  Гарна вільна ніша, успіхів!

 10. @ Wertoman:
  Як на мене, дизайн однозначно ліпший за попередній.

 11. admin, зараз поставив остаточний дизайн. Трішки підправив структуру сайту. Оцініть будь-ласка

 12. Дизайн кращий за попередній… але “Привіт з 2005-6” 🙂 Мені одному гидко дивитись на ті полоски на фоні? Чи коли пише яка в мене система і браузер і година, блеать? Я прекрасно знаю це… Раджу почитати все-таки про юзабіліті! Дизайн став кращим, але аж ніяк не привабливим… Добре хоч теги прибрали.
  П.С. Це моя особиста думка і мені все-одно, якщо комусь вона не подобається.

 13. І чого заголовок статті на головній не клікібельний?
  ( Пробіли ) в дужках не ставляться!
  “Фільтрувати за назвою” OMGWTF? це пошук? навіщо?
  Прибери ті іконки джумловські (друк, емайл, пдф) вони нікому не потрібні…
  Розділи сайту запхати в меню (акордеоном наприклад), а при кліку на розділ показувати список публікацій, а не рубрик…
  Чому такий домен? В пп.юа можна було кращий знайти. uauser наприклад вільний.

  Відвів душу)))

 14. adviser, домен такий бо сайт спочатку був про андроїд. а вже потім додались нові рубрики і в результаті став український юзер. з іконками і оформленнями розберусь. зараз не до того.