Рекламне видиво про Drupal 7

maque.org.ua - Українською про Drupal 7

Гадаю, що не відкрию таємницю, коли скажу, що вийшов Друпал 7, але все ж таке згадаю про цю подію. Тим паче що у цьому відео використовую субтитри, що можна додати за допомогою сервісу universalsubtitles.org, з яким ще не дуже розібрався, тому заздалегідь перепрошую за якість субтитрованого перекладу. Ви вже інсталювали цю версію?

Суб’єктивне враження від Drupal 7

Як на мене, у дизайні панелі керування закіс під Ворпрес, що по суті й непогано. Взагалі дизайн виглядає чистішим, а опції функціоналу зрозуміліші. Потішила підтримка простого завантаження зображень, чого не було у попередній версії. Тобто тепер не треба використовувати HTML-ні мітки, щоб просто додати зображення. Також приєно здивувала кількість модулів, які встановлюються разом з Друпалом. Одним словом, Друпал 7 значно наблизився до звичайного корисувача (не ґіка).

Корисні посилання:

1.Відсьогодні Drupal 7 доступний по всьому світу
2.Зручний і потужний: Drupal 7

You may also like

2 коментарі

  1. I agree that Drupal 7 much better than the previous stupid crap 🙂 But, for 3 years of working your ass off, this new version should be better! We’ll see wtf’s gonna happen little later, cuz itz still kinda new )
    So, lets drink for future achievements!

    CheerZ!

  2. @ s2dae:
    Дякую за комент. Так, за це треба перехилити чарочку обов’язково. 🙂