Як конвертувати флешеву анімацію у HTML 5

maque.org.ua - Українською про HTML 5

Схоже, тиск на Флеш починається неабиякий. Вже можна просто конвертувати анімацію на Флеш у стандартний HTML5. Як би там не було, але вважаю, що Флеш залишиться у певних нішах, але позиції його будуть значно слабші. Яке Ваше ставлення до Флеш vs HTML5?

Wallaby можна завантажити за цим посиланням.

Про Wallaby

Wallaby- це додаток для перетворення Adobe Flash Professional CS5 файлів (. FLA) в HTML5. Має дуже простий користувацький інтерфейс, який приймає як вхідні файли FLA та експортує HTML. Уоллабі (Wallaby) має вікно, в якому показуються попередження й повідомлення про помилки. Наразі метою є якнайкраще перетворення типових банерів, що зроблені за допомогою Флеш, у HTML5. На жаль, цей застосунок ще не підтримує обробку ActionScript, мувікліпів та звуку, але саме ідея мені дуже імпонує. Докладніше англійською

You may also like

5 коментарів

  1. І як завжди конвертео під мак і вінду, а лінукс забули. Флеш взагалі ге рідкісне, натиканий флешевою анімацією сайт гальмує навіть на потужному компі.

  2. @ knedlyk:
    Є таке, але якщо завантажувати зображення динамічно та оптимузувати AS буває нормально 🙂

  3. Не згоден з переконанням що Флеш взагалі не потрібен. У кожна технології має місце на існування. Деякі розробники пишуть на AS неймовірні речі. Так тенденції розвитку HTML5 та нових API які будуть з ним працювати це звичайно здорово. Але пройде ще не мало часу поки всі заявлені можливості буде реалізовано. І чомусь в більшості випадків я чую не задоволені відгуки про Флеш від людей які ніколи з ним не працювали 🙂 Поки що великим плюсом бачу Флеш як векторну анімацію. Заявлений – контейнер для побудови растрової графіки. Щодо API SVG мені здається на даній момент і в ближчому часі, не дотягує до Флеш аж зовсім. Ніколи не ставлюсь до тої чи іншої технології упереджено. Успіху всім! 🙂 Використовуйте ті засоби, що вам до вподоби.