Ярослав Федорак – інтерв’ю про Флеш

Ярослав Федорак – інтерв’ю для maque.org.ua

Цей допис бере участь у конкурсі.

Сьогодні цікавий допис-інтерв’ю, яке мені люб’язно погодився дати Ярослав Федорак, який веде кілька блоґів (Українська Блоґосфера, jarofgames.com та nub.com.ua). До речі, регулярне читання саме його блоґу 3 роки тому (і досі це роблю) надихнуло мене завести свій блоґ. Ярославе, дякую за натхнення та інтерв’ю!

Continue Reading

Використання і перспективи різних типів CMS

Startup.lviv.ua - MK LSC "Використання і перспективи різних типів CMS"

Сьогодні до Вашої уваги відео з майстер-класу Lviv Startup Club “Використання і перспективи різних типів CMS” – це відео від startup.lviv.ua, у якому йдеться про новини у Всемережжі, види CMS та їх переваги й недоліки. Доповідачі: Ростислав Чайка, Олена Кобець, Олександр Максюков і Станіслав Кукоба. Чи був хтось з Вас на цьому майстеркласі чи на інших, що проводить Lviv Startup Club?

Continue Reading

iCamp 2011 Зміни в системі оподаткування

До Вашої уваги відео Аліни Горлової , що вона зняла на iCamp 2011. У відео йдеться про зміни у системі оподаткування. Я маю на увазі прийняття нового податкового кодексу України. Дуже хочеться сподіватись, що влада розуміє, що тиск на цю сферу може призвести тільки до одного. І це одне самій державі як не дуже, м’яко кажучи, вигідно, такі і не дуже корисно. Які Ваші думки з цього приводу?

Continue Reading

Перспектива україномовних інтернет-проектів

maque.org.ua - Перспектива україномовних інтернет-проектів

Вітаю з Днем української писемності та мови! До вашої уваги невеличке тематичне відео про перспективу україномовних інтернет-проектів. Питання розглядається у ракурсі інтернет-бізнесу. Це відео з Lviv Startup Club, але я вирішив (отримавши дозвіл) опублікувати цей матеріал у себе на блозі, бо …

Continue Reading

Враження відвідувачів від майстер-класу Юрія Артюха

Враження від майстер-класу Юрія Артюха

Сьогодні я вже нарешті завантажив невеличкі інтерв’ю, які брав у учасників майстер-класу Юрія Артюха. Питання були такі: чого чекали від майстер-класу, чи виправдав він ваші сподівання, яка користь від таких заходів і яка оцінка самої організації майстер-класу. Лейтмотивом є те, що цей захід справді було гарно організовано і відвідувачі залишились задоволеними.

Continue Reading