Танцівниця

Танцівниця

Мої вітання. Цього разу до Вашої уваги туторіал про те, як у Фотошопі намалювати танцівницю. Цей урок дещо завеликий, тому раджу зробити горнятко кави чи чаю (бажано трав’яного: якщо ви нервуєтесь :)). Така ілюстрація може стати у пригоді для постера якоїсь, скажімо, школи танців. Для досягнення схожого результату (зображення) підійде будь-яка сучасна версія Фотошоп (починаючи від CS2, гадаю). Тому нічого додатково завантажувати не треба 🙂

Continue Reading

20 найкращих онлайн-редакторів зображень

Популярність онлайн-редакторів зображень надзвичайно зросла минулого року. Певно тому, що вони є безкоштовними і мають вибіркові опції, які можуть бути обрані під рівень кожного користувача. Ці широкі опції дозволяють імпортувати зображення зі соціальних мереж, ретушувати фото, просувати свою роботу тощо. Пропонуємо вашій увазі 20 онлайн-редакторів зображень, які варто спробувати.

Continue Reading

Випалений на деревині текст – урок з Photoshop

Меблі з дерева: ліжка, стільці, вулики тощо.

Випалений на деревині текстУ цьому уроці з Photoshop ми створимо ефект випаленого на деревині тексту, що є трохи забрудненим і потертим. Ми також ознайомимося з кількома режимами змішування (blending mode) і використаємо декілька фільтрів та стилів шару (layer style), щоб створити ефект, який, без сумніву, вартий плакату голлівудського фільму.

Continue Reading

Як намалювати Android у Photoshop

Android

Всі ми любимо Android, чи не так? Не знаю як ви, друзі, а я просто великий фан цих маленьких зелених андроїдів. Вони дуже милі і чимось схожі на R2D2 із «Зоряних війн». Тому я вирішив намалювати одного собі і занотувати послідовність дій, щоб ви могли використати цю інструкцію при створенні власного андроїда. Що ж, давайте почнемо.

Continue Reading

Фотошопний стьоб “Fotoshop by Adobé”

Суть цього відеостьобу полягає у тому, що усі красиві дівчата у глянцевих журналах (та й у житті) насправді просто відфотошоплені і тому такі красиві. Тому можна не слідкувати за фігурою та не дотримуватись дієт, якщо можете користуватись Фотошопом. Це я у кількох словах окреслюю загальну логіку цього відео, якщо Ви не усе розумієте зі сказаного у ролику. Яке Ваше ставлення до цього відео?

Continue Reading

Малюємо дівчину вогнем

Вогняна дівчина

У цьому уроці ми збираємось взяти звичайний вистріл як зразок і перетворити його у шипучі пелюстки сигнального вогню.
Використовуючи деякі з найбільш поширених інструментів Photoshop, наприклад Smudge (палець), Dodge i Burn, Невілл Д’соуза показує, як створити складний твір мистецтва, не покладаючись на сторонні плагіни. Цей урок також надасть вам хорошу практику у Photoshop, і коригувальними шарами

Continue Reading

Професійна реставрація фото (частина друга)

Це друга частина серії постів про реставрацію старої фотографії. Перша частина тут.

Крок 12

Тепер повторимо той самий процес з відновленням вуха. В залежності від фотографії, вам можуть знадобитись різні опції з меню Free Transform Tool.

Continue Reading

Професійна реставрація фото (частина перша)

Доброго ранку. В цьому уроці ми детально покажемо, як проводиться реставрація старої пошкодженої фотографії. Цей процес може бути дещо тривалим, якщо фотографію сильно пошкоджено. Уміння відновити старі родинні фотографії стане вам у пригоді, якщо ви захочете порадувати своїх родичів, або ж запропонувати цю послугу вашим клієнтам. Подивімось на процес реставрації старих фотографій.

Continue Reading

Гарний втиснений у задній фон текст

Гарний текст втиснений у задній фон

Привіт всім, це стаття на конкурс, не люблю багато розписувати, писати монологи, тому зразу показую, який результат уроку.

Це буде ось такий гарний вдавлений текст, я думаю це знадобиться багато кому, адже я багато разів робив такі тексти для лого сайту.

Continue Reading

Фоторедактор онлайн

Фотошоп онлайн

Фоторедактор онлайн – нова фіча на цьому блозі. Бувало таке, що треба щось швиденько змінити, а Фотошоп чи інший фоторедактор не встановлено? Або встановлено, але для Вашої запланованої модифікації час запуску не дуже виправдано? Наприклад коли Ви просто хочете щось швиденько підправити, як-от: змінити розмір фотографії, застосувати певний фільтр або просто відрегулювати яскравість і контраст. Саме таку фічу я і додав до цього сайту.

Continue Reading

Сяйво у Photoshop

Я бачив багато прикладів поєднання фотографій та ефекту сяйва та іскор. Якщо піти у розділ дизайну та графіки на Flikr, можна побачити багато таких зображень (де є сяйво) – наприклад, у альбомі бразильського дизайнера Леандро Деметріуса.

У цьому туторіалі йтиметься про те, як можна створити схоже зображення (тобто додамо сяйво).

Continue Reading

Піксельний ефект боке

Цього разу наступний допис, що бере участь у конкурсі .

Дуже простий і ефектний урок від Designerfreelance, в якому за допомогою шару-маски створюється оригінальний піксельний ефект для фотографії. Спочатку виберемо підходящу фотографію, потім на новому шарі зафарбуємо

Continue Reading